30 metų iki šiandien

Pagalbos ranką tiesia ne tik sąmoningi gyventojai. Prisijungti prie akcijos kviečiantis prekybos tinklas „Iki“ maždaug prieš 15 metų tapo pirmuoju prekybos tinklu, pradėjusi kovoti su maisto švaistymo problema ir didžiausiu rėmėju maistu, kuris nespėjamus parduoti produktus perduoda „Maisto bankui“.

„Mūsų draugystė užsimezgė, kuomet „Maisto bankas“ pasiūlė idėją, kaip mažinti maisto švaistymą ir tuo pačiu padėti stokojantiems Lietuvos žmonėms. Kiekvieną dieną „Maisto banko“ darbuotojai iš mūsų tinklo parduotuvių surenka produktus ir juos perduoda tiems, kuriems reikalinga pagalba. Maisto bankui“ atiduodame beveik viso savo asortimento produktus, tad esame ne tik pirmasis, bet ir daugiausiai aukojantis prekybos tinklas“, – sako Vaida Budrienė, prekybos tinklo „Iki“ komunikacijos vadovė.

Ši „Maisto banko“ akcija ypatinga – paaukoti ilgo galiojimo maisto produktai pasieks ne tik nepasiturinčiųjų lietuvių stalus, bet taip pat padės ir nuo karo bėgantiems ukrainiečiams, atvykusiems į Lietuvą. Tad keliaudami į parduotuvę apsipirkti nepamirškite ir tų, kuriems šiuo metu kaip niekada reikalinga visų mūsų pagalba.