„IKI Vilnius“ prekybos centro atidarymas pritraukė būrį lankytojų, kurie džiaugėsi, kad po dviejų mėnesių pertraukos prekybos centras vėl atvėrė duris. Pirkėjai teigiamai vertino ne tik sprendimą pakeisti pavadinimą, bet ir parduotuvėje jų laukiančius pokyčius.

Didžiausia parduotuvės asortimento naujovė – specialioje krosnyje su 14 mm storio akmens padu kepamos šviežios, autentiškos picos, kurią kepa profesionalus picų kepėjas. Čia pat įrengta ir konditerijos kepykla, todėl pirkėjai ras šviežiausių vietoje kepamų tortų ir desertų, duonos ir bandelių asortimentą.

Naujoje parduotuvėje pirkėjų laukia itin gausus šviežių vaisių bei daržovių asortimentas, taip pat dar platesnis sveikatai palankių prekių pasirinkimas. Įsigyti šviežių prieskoninių žolelių bei žalumynų kvies ypatingai žalias, pavasariu alsuojantis vertikalių lysvių kampelis.

Projekto „30 metų iki šiandien“ komanda panoro savo akimis pamatyti naująją parduotuvę, tad prisijungė prie gausaus pirmųjų lankytojų būrio. Kviečiame pasižiūrėti parengtą video reportažą.

Prekybos tinklo „Iki“ inicijuotas projektas „30 metų iki šiandien“ kviečia visus Delfi skaitytojus dalintis skaniausiomis, juokingiausiomis, įsimintiniausiomis ir jums pačiomis brangiausiomis gyvenimo istorijomis. Pasidalinkite savo prisiminimais ČIA ir kas savaitę laimėkite 100 Eur IKI dovanų kortelę.