Reda trejus metus gyveno su seksualiai nesuderinamu partneriu: abiems buvo netoli trisdešimties. Moteris sako, kad jautėsi nepatraukli, negeidžiama ir iš savimi pasitikinčios moters tapo nusivylusia šeimininke.

„Tik daug vėliau, užsiimdama psichoterapija, pripažinau sau, kad seksas man – svarbi santykių dalis“, – sako Reda, iš pradžių nemaniusi, kad tai – pakankama priežastis skyryboms.

– Papasakokite apie savo buvusius santykius.

– Tai prasidėjo kaip normalūs santykiai. Ėjome į pasimatymus, vėliau, po pusės metų, apsigyvenome kartu, vedėme buitį. Kažkokių ypatingų bendrumų neturėjome, bet bendrų temų buvo. Turiu galvoje, kad nesiejo mūsų kažkokia bendra sporto šaka ar hobis. Bet abu išmanėme panašias sritis, humoro jausmas sutapo. Na, eilinė statistinė pora. Tikrai būta ir gėlių, ir romantikos.

– Kada išlindo seksualinis nesuderinamumas?

– Sakyčiau, galėjau iškart suprasti. Bet žmogus santykių pradžioje linkęs pakentėti, prisitaikyti. Mes, moterys, pačios nenorime būti smerkiamos už kažkokius savo minusus. Pati turėjau minimalių kompleksų, nesaugumo, jei iš manęs būtų pasišaipę, man būtų buvę labai skaudu, taigi, ir jo stengiausi neužgauti.

– Kaip tas nesuderinamumas pasireiškė?

– Vaikinas sunkiai patirdavo erekciją. O pavykus ją pasiekti, penis vis tiek akto metu dažnai suminkštėdavo. Čia, galima sakyti, fiziologinis dalykas, tačiau jį sekė kitas: seksą per 3 metų santykius jis iniciavo vis labo tris kartus. Visa kita buvo mano noras ir pastangos. Nori – pasiimk.

– Ar manote, kad jūsų partneriui nereikėdavo to seksualinio pasitenkinimo?

– Tas ir juokingiausia, kad, ko gero, reikėdavo. Maždaug po metų pradėjo imti neviltis, viskas nebeatrodė, kaip nekaltas dalykas, kuris gali pasitaisyti. Taigi, be to, kad siūliau visokius sprendimo būdus, kaip eiti pas gydytojus, porų psichoterapeutą, literatūrą, mūsų pokalbius, dar ir ėmiau jį įtarinėti.

Neslėpsiu, turėjau minčių ir kad homoseksualus, ir kad turi kitą. Telefono ir kompiuterio naršymo praeityje radau begalę įrodymų, kad manasis – praktiškai sekso maniakas. Tik aistrą malšina viena ranka tenkindamas save, kita – laikydamas ekraną.

– Jūsų partneris buvo priklausomas nuo pornografijos?

– Aš ne gydytoja, negaliu taip drąsiai teigti, bet susidaro toks įspūdis. Pagal laiką atsekiau, kad šiais malonumais jis užsiimdavo net kai aš būdavau vonioje. Įsivaizduokite – aš glaustausi kaip morčiaujanti katė, nieko nepešu, nueinu visa liūdna į dušą, o jis nusprendžia pasitenkinti ranka. Buvo siaubinga.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt