Sergejaus skyrybos jo gerbėjus išties nemenkai nustebino. Juk sportininkas savo šeimą visada vadino svarbiausiu gyvenimo prioritetu. Žinomas vyras, dalindamas interviu, neslėpė džiaugsmo gausėjančia šeima – vienas po kito gimusiais sūnumis Ramiru ir Raonu, bei dar visai mažyte dukrele Raja.

„Mes niekam niekam nieko neprivalome. Mes niekam nepriklausome. Turėtume džiaugtis tikru gyvenimu, tikrais žmonėmis, ir santykiai skirti tam, kad žmogus palengvintų tavo gyvenimo kelionę, o tu palengvintum jam jo. Tai ir problema, kai žmogus pradeda tikėtis kažko iš tavęs. Tai prasideda lūkesčiai, pyktis, agresija ir visokie kitokie nusivylimai, ir tada prasideda tokie nesusitarimai“, – sako sportininkas.

Sergejus ant savo rankos parodo įspūdingas tatuiruotes. Čia – visi jo šeimos nariai, taip pat ir žmona Airinė. Jis patikina neketinantis bandyti naikinti žmonos atvaizdo.

Sergejus Maslobojevas

„Ne, o kodėl turėčiau? Aišku, gali būti, kad kitiems žmonėms ateityje gali labai trukdyti. Bet, vėlgi, jeigu tu priimsi būtent tą faktą, kad taip yra, 3 vaikai irgi niekur nedings“, – sako pašnekovas.

Sergejus patikina tik kitiems atrodantis griežtas, o vaikams jis – itin atlaidus tėtis, toleruojantis namie lengvą chaosėlį.

Sergejus Maslobojevas

Čempionas nevartoja alkoholio. Galbūt dėl to, kad jau ne vienas sportininkas tiesiog neatitaisomai sugadino kovotojų reputaciją, kai išgėrę įsivėlė į konfliktus ir smurtavo prieš kitus.

„Visi įsivaizduoja, kad jei ateisi išbandyti kovos menų, iškart gausi pirštines į rankas ir seriją smūgių. Bet aš siekiu parodyti lietuviams, kad tai yra menas, kurį reikia įvaldyti. Aš žmones mokau susipažinti su savo kūnu, išmokti jį koordinuoti“, – sako pašnekovas.

Sergejus Maslobojevas

O kaip sportas keičia asmenybę?

„10 metų išgyvenęs su žmogumi, tai kur nebus liūdesio“, – itin atvirame interviu sako pašnekovas.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės