Pandemija, karas Ukrainoje, dramatiškai šoktelėjusios kainos Vitulskiai neslepia, jiems ši situacija taip pat finansiškai labai sunki.

Erika uždarė fizinę savo mados namų parduotuvę ir neslepia, kad buvo labai sunku su tuo susitaikyti.

„Taip, mano parduotuvė buvo kaip mano trečias vaikas. Ir suvokti, kad galvojant apie ateitį reikia užsidaryti, sunku. Vis tiek jau vien pandemija labai paveikė visus verslus. Vienus gerai labai paveikė, kitus ne taip gerai. Ir reikėjo kažką galvoti.

O dabartinės šildymo kainos, elektra, tai dar labai laiku kažkaip susisukau. Bet faktas, kad buvo toks nerimas ir viduje lyg pralaimėjimo jausmas toks“, gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ neslėps apmaudo žinoma moteris.

„Kai kinta situacija pasaulyje, privalai ir pats keistis, nestovėti vietoje“, sako Erika ir patikina nuslūgus kartėliui dėl uždarytų mados namų, ir prekybą perkėlus į elektroninę erdvę tikrai nepasigailėjo. Priešingai kai šį rudenį taip šoktelėjo elektros kainos, tai vadina vienu geriausių savo gyvenimo sprendimų.

Tačiau jai skaudžiausia, kai tokios baigties buvo jai linkinčių nuo pat pradžių.

„Tai net per parduotuvės atidarymą žmogus, kuris buvo pakviestas, kai žmonės pakėlė taurę, sakė: žinok, aš galvoju, tau nepavyks“, prisimena Erika.

Vitulskiai aktyvūs ir ambicingi ne tik savo darbuose, tačiau ir tėvystėje. Du berniukus antroką Ajų ir pirmoką Herkų auginantys sutuoktiniai šiais metais itin daug laiko, dėmesio ir pastangų skiria jų ugdymui.

„Vaikai tiesiog parodo mumyse slypinčius demonus ir mūsų minusus“, sako Merūnas. Juk mažieji neretai tėra mūsų kopijos. O savo šeimą Vitulskiai vadina tikrais garsiakalbiais ir dėl to labai užjaučia savo kaimynus.

Sutuoktiniai nemano, kad kokybiškam vaikui ugdymui būtina išleisti didžiules pinigų sumas. Jų berniukai lanko valstybinę mokyklą bei meno mokyklą. Tačiau pora sutinka šiokią tokią dalį šeimos biudžeto stovykloms, įvairioms edukacinėms veiklos kiekviena šeima turėtų atsidėti.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės