Gintarė su trečiuoju savo vyru, trejais metais jaunesniu kanadiečiu Marku Canueliu išsiskyrė prieš pusantrų metų.

„Mums labai sunku bendrauti. jis dabar Kanadoje, kažkiek atvažiuoja, pabus, išvažiuos, jo reikalas. Aš jau seniai nieko nebesitikiu iš jo. Išlaikyti dukrą padeda mažai. Skola yra didelė išaugusi, tūkstančiais siekia ir jau geras automobilis išeitų. Antstoliai užareštavę lietuviškas sąskaitas, bet kas iš to, jei jos tuščios. Kalbėjausi su jo mama, tai neseniai vieno mėnesio dukros išlaikymą pervedė. O paskutinis kartas savanoriškas buvo gal prieš dvejus ar trejus metus. Jis sako, kad aš pati turiu pakankamai pinigų, todėl jis neprivalo prisidėti“, – atvirame interviu sako Gintarė.

Markas ne kartą buvo grasinęs Gintarei, kad pagrobs dukrą, ir išsiveš į savo tėvynę Kanadą, tačiau teismas apribojo jo bendravimą su dukra, ir galiausiai vyras suprato, kad nieko nepeš. Gintarė neslepia – nors Markas ir dabar atvyksta iš Kanados pasimatyti su Sofija, tačiau teismas leidžia tėvui su dukra tik praleisti dieną kartu, bendravimas iki šiol yra apribotas.

„Tėvas su dukra bendrauja, žinoma. Bet faktas, jei aš galėčiau, aš nebendraučiau, pamirščiau vardą, pavardę ir kaip jis atrodo“, – sako dainininkė.

Gintarė sako, jog šiandien jos buvęs sutuoktinis gailisi, kad nesutiko išsiskirti taikiai. Tuomet jis žurnalistams pasakojo, kokia Gintarė bloga žmona, ir kad nori iš jo atimti dukrą. Tuo tarpu Gintarė tikino ne kartą iš sutuoktinio patyrusi ir psichologinį, ir net fizinį smurtą.

Gintarė šiandien neabejoja – 35-eri metai moteriai labai pavojingas amžius, jei ji dar nėra iki galo išsipildžiusi kaip mama. „Aš tuomet pradėjau beprotiškai norėti vaiko, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienyės herojai“ prisipažįsta Gintarė. – Atrodė, bet kuris, kas man pasiūlys turėti vaikų, galės būti mano vyru. Taip ir atsitiko.

Ir aš būčiau gyvenusi. Bet aš nebuvau susidūrusi su vyru, kuris vartoja narkotikus, vaistus, turi bipolinį sutrikimą. Deja, aš susidūriau su tuo. Ir kai klausia manęs, o tai ką tu nematei? Ne nemačiau. Nenorėjau matyti. Aš norėjau vaiko.“

Šiandien Gintarė sako atvirai – dabar jos širdį užkariauti labai sunku, tačiau neslepia, kad į pasimatymus vaikšto.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės