Šiandien Irina – sėkminga verslininkė, į kurios organizuojamus renginius jos grožio butikuose susirenka šalies garsenybės. Ir tik ne daug kas žino jos istoriją – kaip ji gimė Sibire, tremtinių šeimoje, ir kaip vienui viena būdama paauglė atkeliavo į Lietuvą ieškoti geresnio gyvenimo. Nors šiandien Irinos gyvenimas nė iš tolo neprimena nepritekliaus, kurį ji patyrė augdama Krasnojarsko krašte.

Taigi, pradėkime Irinos istoriją nuo pradžių. Būdamas vos 9 mėnesių, Irinos tėvas su visa savo šeima buvo ištremtas į Sibirą. „Turėjo likti su sese Lietuvoje, bet jį tiesiog paskutinę minutę su motina įmetė į traukinį“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ sako Irina. Ten gyveno daug lietuvių, latvių, vokiečių. Ten Irinos tėvai ir susipažino.

„Mano tėtis iki šiol ant kojų turi randų, nes kai jam buvo 3 metukai, rusai privertė jį lauže šokinėti ir neišleido iš laužo. Jo visos kojos nudegintos. Tai yra ta blogoji tremties pusė. Bet tėtis baigė universitetą, įgijo aukštąjį išsilavinimą.

Gal man iš tiesų dėl to ir sekasi, kad mano protėviai šitiek atkentėjo“, – šiandien sako Irina. O iš savo vaikystės moteris prisimena tik beprotiškai daug dirbančius tėvus. Ir nepaisant sudėtingų gyvenimo sąlygų, Irina patikina visada jautusi daug tėvų meilės.

Irina Masolė

Irinai buvo apmaudu, kad tėvas nekalbėjo su ja lietuviškai. Tačiau nuolat lankė tėvynę, todėl sužinojęs, kad Vilniuje įsikūrė mokykla „Lietuvių namai“ tremtinių vaikams, paklausė, ar Irina nenorėtų važiuoti į Lietuvą.

Būdama paauglė Irina pradėjo modelio karjerą, tačiau patikina mados pasaulį niekada nelaikiusi pernelyg rimtu. Todėl universitete baigė finansų prognozavimą bei valdymą ir įsidarbino banke.

Gimus dukroms Irina ilsėjosi nuo darbo banke ir nusprendė, kad grožio pasauliui ji vis dėlto yra neabejinga. Baigė dar vienas studijas ir kartu su vyru įkūrė verslą. O galiausiai abu paliko stabilias karjeras.

Irina Masolė

Irina kviečia mus į virtuvę ir pusiau rimtai, pusiau juokais sako, kad kai esi gyvenime patyręs tikrą alkį, net kalbėtis tuščiu skrandžiu negali. Šiandien ji žaibo greičio paruošė mums itin populiarų patiekalą Sibire. Spėkite, kas tai? Irina taip pat parodys jums įspūdingą savo kolekciją, vertą didžiulės sumos pinigų.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos