„Aš grįžau iš atostogų. Įdegęs, labai gražus, sau fainas, vasaros pabaiga. Buvome Kauno naktinių barų užkariautojai – taip apie mus rašė straipsnyje.

Tą vakarą taip pat vyko vakarėlis. Tačiau tos dienos aš jau nepamenu“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ taip savo itin sukrečiantį pasakojimą pradeda pašnekovas.

„Ar aš sėdausi rūkyti, ar pasižiūrėti kažko, niekas negali pasakyti. Ir bum. Niekas manęs nepastūmė. Aš kambaryje buvau vienas. Draugas sako – aš tik garsą išgirdau. Atidarau duris. Tavęs nėra. 15 sekundžių palaukiau, ir suvokiau ką aš pamatysiu. Tokia situacija. Draugai net bijojo žemyn pasižiūrėti. Aš turbūt daryčiau tą patį, aš išvis nežiūrėčiau. O ką ten pamatysi“, – sako vyras, prieš pusantrų metų iškritęs iš ketvirto aukšto.

Tą vakarą, kai iškrito pro langą, Edvinas neslepia buvęs kažkiek išgėręs. Todėl šiandien sako, kad buvimas pramogų pasaulio dalimi kartais iš tiesų atneša tam tikros rizikos, sėkmė susuka protą, o atsakomybė kažkur išgaruoja.

„Buvo laikas, kai mano sesuo, augindama kūdikį, iš savo vyro algos pirko man sauskelnes. Net neįsivaizduojate, kaip sunku buvo priimti pagalbą, – sako Edvinas. – O šiandien aš kasdien dėkoju Dievui, kad nelikau tiesiog daržove“.

Nors humoro jausmo jis tikrai niekur nepametė, o ir į darbus jau sugrįžo, vyras prisipažįsta, kad visiškai sveiku jau turbūt nebus niekados.

„Jei aš dar galiu nusišypsoti priešais kameras, tai skauda pusę velnio“, – sako Edvinas, nuo pat to įvykio nuolatos išgyvenantis didžiulius skausmus.

Pramogų pasaulį pastaruoju metu sudrebino ne viena skaudi netektis. Pusę lūpų imta kalbėti, kiek vidinės stiprybės ir sveikatos pareikalauja žinomumas ir karjeros aukštumos? Kiek pagundų ir savęs netausojimo yra žinomų žmonių gyvenime?

Todėl žvelgęs mirčiai į akis Edvinas laidoje atvirai apie kitą žinomų žmonių gyvenimo pusę, ir kodėl po nelaimės jis prarado daugybę draugų.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės