Karantinas Gintarei išties pakenkė. Nuo praeitų metų namą parduoti bandanti dainininkė sako, kad taikosi prie klientų norų ir baltai perdažo sienas. „Mano skonis neatitinka daugelio lietuvių skonio, todėl aš derinuosi prie jų“, – sako Gintarė.

Gintarė neslepia – per karantiną ją išgelbėjo tik tai, kad ji dar prieš jam prasidedant nusprendė parduoti name esančius baldus, nes dabar gyvena gerokai mažesniame bute.

„Labiausiai, tai man patinka nedirbti“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienyės herojai“ sako Gintarė, tačiau prisipažįsta nuolat ieškanti naujų veiklos idėjų – kad ir šiandien ji dėvi savo kurtą džemperį.

Gintarė Karaliūnaitė vos keturiolikos pirmą kartą žengė į sceną. Ji ne kartą buvo nominuota geriausia Lietuvos metų atlikėja, sukūrė daugybę hitais tapusių dainų, ilgus metus koncertavo pilnutėlėms salėms visoje Lietuvoje. Tačiau ne kartą žiniasklaidai buvo prisipažinusi, kad nusivylė pramogų pasauliu ir nori iš jo pasitraukti.

Gintarė sako tiesiai šviesiai: „Aš jau tapau nepopuliari scenoje, tačiau esu talentinga, todėl visai nebijau dėl savo ateities.“

Gintarė parodo savo sukurtus tepaliukus – vienas itin sausai odai, kitas – vaikams. Jie kvepia kitaip nei tradiciniai kremai, vaistažolėmis, tačiau turi gydomąjį poveikį. Su mama, garsia žolininke Adele Karaliūnaite daug metų dirbusi Gintarė praėjusį rudenį pati pradėjo kurti aliejus ir kremus odai.

Tris kartus išsiskyrusi Gintarė sako, kad ji savo atžvilgiu sulaukia nemažai kritikos iš tautiečių, tačiau prie apkalbų yra jau seniai pripratusi. Gintarė neabejoja – jos, kaip ir kitų panašaus amžiaus lietuvių, savivertė yra pažeista, nes mes vaikystėje buvome labai kritikuojami, o pagyrų sulaukdavome mažai.

Prieš sutikdama savo trečiąjį vyrą, Gintarė draugavo su 14 metų jaunesniu vaikinu, kurį prisipažįsta beprotiškai mylėjusi. „Tačiau nenorėjau gadinti jaunam vaikinui gyvenimo, todėl teko labai skausmingai išsiskirti ir jį išties įskaudinti“, – sako dainininkė.

Tris santuokas turėjusi Gintarė sako bendraujanti su visais savo vyrais, tačiau geriausiai jaučiasi būdama viena. Tačiau neslepia jau nuėjusi į keletą pasimatymų.

Kaipgi jai sekėsi? Gal dainininkės širdį užplūdo nauji jausmai?

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės