„Mes tikrai žinome, kad yra tam tikrų dalykų, kurių neverta tiesiog daryti gyvenime tam, kad neprarastum, ką šalia turi. Tiesiog net neverta apie tai galvoti, žmonai pritaria Dominykas. Gal kaip nuodėmingam žmogui, tau kažkur kažkas sukirba, bet tu turi sau pasakyti, pasverti ant svarstyklių. Nes jau kaip ir kažkas kažkada nepavyko.“

O omenyje žinomas prodiuseris turi pirmąsias savo ir Lauros šeimas, kurias sukūrė panašiu metu, ir kurios iširo. Dominykas ir Laura iš ankstesnių šeimų turi po jau suaugusį sūnų. Ir patikina dabar iš tiesų saugantys savo santykius.

Pernai pora susituokė po 10 bendro gyvenimo metų. Kam reikėjo tiek laukti, ir patys 43-ejų bendraamžiai vieningai šiandien nesutaria tai vestuvių scenarijaus nebuvo, o jis porai gyvenančiai iš scenarijų rašymo tiesiog būtinas. Tai nesutarė, kokia bus Lauros pavardė savosios Paukštės jai labai nesinorėjo prarasti.

Bet juk sakoma, kad pramogų pasaulyje tiek daug pagundų ar tą jaučia ir prodiuseriai?

Laura atvirai apie savo vyrą: „Aš jaučiuosi saugiai, tai galiu pasakyti prieš visą Lietuvą, jeigu kas nors vyksta, tai gal aš ir nežinau. Bet tikiu, kad nevyksta, nes vis tiktai mums čia toks antras bandymas gyvenime. Ir mes žinome, kaip greitai galima prarasti žmogų ir laimę. Durų mes netrankome ir dėl kažkokių praeities prasižengimų pirštu nebaksnojame, nes tai į niekur neveda.“

Dviejų kūrybininkų namuose buitis nesureikšminama. „Mes tikrai nesame iš tų, kuriems tvarka namuose yra svarbiausia. Kur kas svarbiau yra tvarka galvoje“, vienas kitam antrina pašnekovai.

Per karantiną pora įprato dirbti nuotoliu, todėl po vestuvių susikrovė lagaminus ir išvyko kuriam laikui pagyventi į Kanarų salą Fuerteventūrą. „Pasirodo, net televizinius projektus ar dokumentinius filmus įmanoma gaminti online“, sako Dominykas.

Daugybę metų prodiuseriai kūrė televizijoje realybės šou, muzikinius projektus, ir neslėpkime puikiai žinojo, kaip užauginti žvaigždę. Tačiau galiausiai nusprendė pasukti kiek kitu keliu ir pradėjo kurti dokumentinį kiną.

Filmuoti dokumentikos Dominykas buvo išvykęs į Ukrainą ir tuo metu, kai prasidėjo karas. O Laura su dukra tuo metu jo su nerimu laukė Fuerteventūroje.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės