Laurynas televizijoje dirba jau dvylika metų. Bet savo kruopščiu darbu taip neišgarsėjo, kaip išvaizdos pokyčiais. Laurynui – vos 33-eji, tačiau pastaruosius aštuonerius metus jis praleido plastikos chirurgų kabinetuose nuolat tobulindamas savo išvaizdą.

Tačiau kam ir taip simpatiškas vaikinas kadaise pasiryžo po truputį save keisti?

„Man visada norėjosi ryškesnių veido bruožų. Ir kai tu matai, kai visi tobulinasi, ir aš pabandžiau. Ir patiko“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ pasakoja Kenas.

O po kelių karantinų Kenas suprato nemenkai suapvalėjęs. Tad visai neseniai nusprendė patobulinti savo kūno linijas ir dar kartą gulėsi ant operacinio stalo riebalų nusiurbimo operacijai.

Laurynas Dubrovskis

Ką tik nusisiurbęs visus įmanomus, kaip Laurynas švelniai sako, kūno riebaliukus, dabar jis laikosi itin griežtos dietos. Vyras patikina šiandien dar nieko nevalgęs.

„Jei vyrai ir tobulina savo išvaizdą, jie niekada apie tai nekalba, nes visi bijo aplinkinių reakcijų. Niekas tau nepaplos katučių ir nepatapšnos per petį girdamas, koks tu šaunuolis“, – sako Laurynas.

Laurynas neslepia – kai dirbi televizijoje ir turi tūkstančius sekėjų socialiniuose tinkluose, gražintis pas plastikos chirurgus gali negalvodamas, kiek dešimčių tūkstančių kainuos tavo grožis. Tiesą sakant, žinomiems žmonėms tai nekainuoja beveik nieko.

Laurynas patikina, kad artimieji jam niekada nekėlė pretenzijų dėl karjeros ir gyvenimo pasirinkimų. „Esu iš paprastos šeimos. Mano artimieji nei medikai, nei teisininkai, tad ir man nekėlė lūkesčių didesnių, nei tiesiog gerai jaustis ten, kuo užsiimu“, – sako Laurynas.

Laurynas Dubrovskis

Galiausiai Laurynas sutinka, kad jo išvaizdos tobulinimui – dar ne pabaiga.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės