Pernai spalį Vilniaus apylinkės teisme pasirašyta taikos sutartis ir po daugiau nei dvejų metų teismo proceso nutraukta Agnės ir Artūro Zuokų santuoka. Pora kartu pragyveno 27-erius metus ir turi tris vaikus.

Artūras neslepia jam buvo labai gaila parduoti garsiąją Zuokų rezidenciją prestižinėje vietoje Užupyje. Tačiau vyras sako, jau įsigijęs naują butą, kuriame žada gyventi kartu su mylimąja, smuikininke Augusta Jusionyte.

„Namus, kuriuos kūrei, statei daug metų, turi parduoti ir kraustykis kitur. Neaišku kur. Tiksliau, praeitais metais netgi gyvenau nemažą dalį kaip nuomininkas, kas seniai buvę mano gyvenime.

O dabar taip, turiu naujus namus, butą. Bet to užtenka. Vaikai užaugę. Tai šiandien nėra tų poreikių. Arba netgi tai, kas atrodė svarbu anksčiau, dabar tai visai kitaip atrodo. Natūralu, su amžiumi daug kas keičiasi. Bet vaikai galės sakyti, kad užaugo gražiausioje Vilniaus vietoje“ laidoje „Kasdienybės herojai“ itin atvirame interviu sako žinomas vyras.

Vos žiniasklaidoje pasirodė Artūro ir Augustos nuotraukos, buvusi jo žmona Agnė kreipėsi į savo sekėjus socialiniuose tinkluose. Ji teigė, kad ši mergina Artūro gyvenime atsirado jau seniai.

Agnė paviešino vaizdo įrašą, kuriame Artūro mylimoji Augusta griežia smuiku vilkėdama maudymosi kostiumėlį. Iš žydro vandens galima spręsti, kažkur toli, egzotiškuose kraštuose.

„Mano gyvenime atsirado tai, kuo šiandien galiu džiaugtis, tik per skyrybų procesą. Kartais žmonės, norėdami galbūt pateisinti save, ieško priežasčių. Nors tai visiškai klaidingas kelias.

Mes su Agne tokiame jau oficialiame skyrybų procese buvome beveik trejus metus. Prieš tai dar metus praktiškai gyvenome po vienu stogu, bet ne viename miegamajame.

Tai, kas buvo pasakyta, kad priežastis skyrybų būtent nauja moteris mano gyvenime, yra netiesa. Tai netgi, sakyčiau, bandymas nesugebant sukurti savo gyvenimo, bandyti toliau griauti aplinkinių artimų žmonių gyvenimą, kas yra neteisinga“, laidoje sako pašnekovas.

Tačiau kaip Agnės rankose atsirado vaizdo įrašas su Artūro nauja mylimąja, jei jų meilės istorija prasidėjo, kaip teigia Artūras, tik skyrybų proceso metu?

Atsakymas į šį klausimą ir daugelį kitų laidos vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt