„Oskarą pažįstu jau nuo savo vaikystės, kuomet klijuodavau į sąsiuvinį žymių aktorių, dainininkų nuotraukas, ir tarp jų buvo įklijuotas Oskaras, Johnny Deppas.

O gyvai jis turbūt pirmas mane pastebėjo. Ir išsikalbėjome, kad seniai esame vienas kitam neabejingi“, – gyvenimo būdo laidoje „Kasdienybės herojai“ sako Eglė.

Draugiški menininkų santykiai netruko peraugti į meilę. Eglė sako, kad Oskaras kasdienybėje jai atrodo visai kitoks nei viešumoje.

„Viešai atrodo rimtas, talentingas, garsus žmogus. O susipažinus pamačiau, koks jis paprastas, net kartais ir kuklus, labai savas žmogus. Jam labai patiko mano kūryba, todėl įsigijo mano paveikslą mūsų pažinties pradžioje. Ir kvietė pasižiūrėti, kaip jį pasikabino“, – prisimena pašnekovė.

Ir į svečius pasižiūrėti savo pakabinto paveikslo Eglė iš tiesų nuvyko. Taip nebanaliai, per meną, ir užsimezgė dviejų kūrėjų draugystė.

Eglė Karpavičiūtė

39-erių Eglė patikina ir pati anksčiau nenorėjusi tapybos atidėti į šalį bei pagalvoti apie šeimyninę rutiną, motinystę. Planų kurti šeimą ji neturėjo, kol nesutiko Oskaro.

„Man visą laiką pirmoje vietoje buvo mano kūryba, mano darbas. Aš visą dėmesį skyriau tam, tiek kelionės su parodom, tiek pats tapymas. Buvau atsidavusi. Ir kitokios mintys kilo tik dėl pažinties su Oskaru. Jei ne jis, ramiai bei komfortiškai ir toliau būčiau gyvenusi viena“, – neabejoja pašnekovė.

Nacionalinės premijos laureatas, taip pat ir Auksiniu scenos kryžiumi apdovanotas režisierius Oskaras Koršunovas niekada nebuvo vedęs, neturi vaikų. Ir kaip neseniai pasakojo žiniasklaidoje, viskas tik dėl pasišventimo teatrui.

Nes anksčiau santuoka ir vaikai buvo nesuderinami su jo gyvenimu. Tačiau dabar jis patikina esantis tokiame gyvenimo etape, kai su juo visko gali nutikti.

Eglė Karpavičiūtė

„Mes apie tai pagalvojame, pasikalbame ir kažkaip ramybės norisi, ne tiek tų vakarėlių, bėgimo, be tokio stabilumo, ramybės. Visa tai mes esame aptarę. Tikrai nesakome ne tradiciniam gyvenimui, santuokai, vaikams“, – sako pašnekovė.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“ – tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę – interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt