Praėjusiais metais sparčiai augusi bei savo veiklą už Lietuvos ribų išplėtusi J. Kasperavičienės vadovaujama įmonė UAB „Laurema“ gamina laikinas tatuiruotes, dekorus drabužiams, batams, baldams, dviračiams, sporto inventoriui.

J. Kasperavičienė tikina, kad šis apdovanojimas ją itin nustebino, tačiau moteris džiaugiasi reikšmingu įvertinimu ir parodytu pasitikėjimu.

„Visada atrodo, kad darbai nėra atlikti iki pabaigos, todėl dar yra kur tobulėti ir stiebtis. Būtent dėl to šis apdovanojimas man tapo tikra staigmena ir man jis yra ir bus be galo svarbus“, – sako J. Kasperavičienė.

Beveik dvidešimt metų savo verslui vadovaujanti moteris atskleidžia, kad verslą sukurti paskatino tuometinis šios paslaugos Lietuvoje trūkumas.

„Kartu su vyru savo verslą pradėjome labai jauni – nebijojome rizikuoti. Nuo pat pradžių dirbome su žinomomis ir didelėmis Lietuvos įmonėmis, todėl privalėjome nuolat domėtis naujovėmis, gaminti kokybiškai ir laiku. Dabar bendradarbiaujame su didžiausiais dviračių gamintojais, todėl atsakomybė tik auga“, – sako J. Kasperavičienė.

Jūratė Kasperavičienė Japonijoje

Šiuo metu geriausia šalies verslininke išrinktos moters įmonėje dirba 50 darbuotojų, o įmonės padaliniai atskirti pagal veiklos sritis. Nepaisant ilgametės patirties šilkografijos versle, J. Kasperavičienė sako vis dar sulaukianti aplinkinių nuostabos.

„Dažniausiai jie stebisi, kad šiam, pakankamai sudėtingam verslui, vadovauja moteris. Tokia yra šio verslo specifika – jame daugiausia dirba vyrai, tik mūsų įmonėje šiuo metu vadovauja moterys“, – sako J. Kasperavičienė.

Lietuvos metų verslininkės titulą pelniusios J. Kasperavičienės vadovaujama įmonė praėjusiais metais atrado naujas rinkas, įmonės eksportas išaugo 42 proc., o bendrosios pajamos – daugiau nei 60 proc. Verslininkė yra aktyvi Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos narė, nuolat diegia naujoves savo įmonėje, dalinasi patirtimi su verslo bendruomene, mokslo įstaigomis, dalyvauja mentorių programose.

J. Kasperavičienė tikina turinti didelių planų ateičiai, norinti tobulinti esamą verslo modelį bei toliau sėkmingai plėstis užsienyje: „Kasmet mūsų įmonė paauga maždaug 30 proc., todėl tikslas ateinantiems metams – išlaikyti šį augimą, nuosekliai mokytis naujų dalykų, ieškoti geriausių sprendimų bei nuoširdžiai bendrauti su klientais“.

Lauremos kolektyvas

Iškilmingoje apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo ir šalies verslininkus pagerbė Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacijos Eurochambres generalinis sekretorius Arnaldo Abruzzini, Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Lietuvos Respublikos ministerijų, šalies Prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai ir šalies savivaldybių merai. Be metų verslininkės apdovanojimo renginyje taip pat buvo įteikti metų eksporto prizai, LPPARA garbės ženklai – sidabrinės „Darbo žvaigždės“ ir specialūs Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Padėkos ženklo“ apdovanojimai.

Apdovanojimus kasmet organizuoja Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija (LPPARA). „Lietuvos metų verslininkės/vadovės“ konkursu siekiama atkreipti dėmesį į moterų padėtį versle bei skatinti jų verslumą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (28)