Pokštas buvo paprastas: „Gmail“ pašte šalia standartinio mygtuko „atsakyti“, „Google“ pridėjo mygtuką „Mesti mikrofoną“ (angl. k. MicDrop). Šio mygtuko paspaudimas atsakydavo į laišką ir jį archyvuodavo, taip pat jame pridėdavo geltonojo pakaliko GIF vaizdelį, kuriame šis numeta mikrofoną ir pasišalina.

„Susirašinėti elektroniniais laiškais smagu, tačiau kartais norisi tiesiog atsijungti“, - rašoma „Google“ tinklaraštyje. „Kad ir nuo tų karštų susirašinėjimų darbe, kai aplink, išskyrus jus, visi klysta. Ar kai kažkas ieško grupės pritarimo, nors jūsų nuomonė yra vienintelė svarbi. O gal jūs tiesiog pateikėte paskutinį argumentą ir daugiau nėra ko pridurti...“

Tačiau šio paveiksliuko įklijavimo mygtukas, pakeitęs mygtuką „siųsti ir archyvuoti“, šalia atsakymo mygtuko reiškė tai, kad daugelis jį gali paspausti net nepastebėję.

„Google“ produktų forumai prisipildė įsiutusių vartotojų pranešimų, kuriuose jie skundžiasi paspaudę mygtuką ir to net nepastebėję. Aišku, tai jiems nutiko ir siunčiant svarbius darbinius laiškus.

Vienas vartotojas Abdus Salam skundėsi, kad jis neteko ilgai ieškoto išsvajoto darbo, nes kartu su laišku išsiuntė ir paveikslėlį. „Šis mygtukas yra kvailiausia, ką galėjote sugalvoti. Dėl darbo kalbėjausi su kompanija tris mėnesius ir galiausiai netyčia jiems išsiunčiau elektroninį laišką su pakalikų GIF paveiksliuku. Spėkit kam? Žmogiškųjų resursų specialistams! Kodėl tai padarėte? Aš taip norėjau šio darbo, galvojau jį pradėti pirmadienį!“

The Telegraph” taip pat aptiko nelaimingąjį, kuris teigė: „Aš išsiunčiau elektroninį paštą su savo gyvenimo aprašymu žmogui, kuris norėjo pakviesti mane į pokalbį jau ilgą laiką... Tada paspaudžiau ne tą mygtuką ir išsiunčiau savo laišką su GIF paveiksliuku. Manau, kad aš jo negausiu. Žodžiais negaliu apsakyti, kaip esu susinervinęs šiuo metu. Tiesą sakant, netgi drebu. Dieve mano, tai visai nejuokinga, google.“

Ir nors sunku patikrinti ar visos reakcijos yra autentiškos, nesunku patikėti, kad šis mygtukas galėjo sukelti labai daug problemų. Savaime suprantamos ir vartotojų reakcijos, rašo „Businessinsider.com“.

„Google“ iškart pašalino šį mygtuką. Pareiškime, kurį pateikė kompanijos atstovas, buvo rašoma, „kad tikriausiai mes šįkart apmovėme patys save. Dėl įsivėlusios klaidos, „MicDrop“ mygtukas įnešė daugiau sumaišties nei juoko. Labai atsiprašome. Šis įskiepis yra pašalintas. Jei vis dar jį matote, perkraukite elektroninio pašto puslapį.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (46)