Šis televizorius buvo sukurtas naudojant ištobulintą, pirmaujančią rinkoje OLED technologiją. Ir tai nėra tik siekis pademonstruoti technologinius ir inžinerinius sugebėjimus: įspūdingo LG televizoriaus vaizdo ir garso kokybė neturi lygių, o jo lankstumas suteikia neribotas TV žiūrėjimo galimybes ir užtikrina patogumą.

Nuo pat televizoriaus sukūrimo šių įrenginių ekranai didėjo, jų raiška augo, o žmonės reikalavo dar labiau įtraukiančio, tikroviško vaizdo. Rezultatas – namų svetaines užgriozdino didžiuliai juodi stačiakampiai, kurie išjungti paprasčiausiai gadina kambario vaizdą. Tuo metu nuolat tobulinami namų kino projektoriai vis dar negali pasiūlyti tokio kontrasto ir gilios juodos spalvos, kaip pageidauja žmonės. Siekdami sukurti kaip įmanoma mažiau akį rėžiančius televizorius gamintojai įsivėlė į lenktynes, kuris sukurs plonesnį ekraną ir siauresnį rėmelį.

Pernai pristačiusi „LG SIGNATURE OLED TV W“, kompanija atsisakė tradicinės televizoriaus koncepcijos, visą dėmesį sutelkdama į ekraną. Su šiuo televizoriumi, kuris buvo pramintas „plakatu“, įrodyta, kad televizorius gali pasiūlyti kokybišką vaizdą ir garsą, bei tuo pačiu atrodyti patraukliai ir subtiliai.

Naujausias gaminys perkelia šį pasiekimą į naują lygį. Kompanijos sukurta revoliucinė naujovė – televizorius, kurio 65 colių (1,65 m) įstrižainės ekranas magiškai išnyra ir pradingsta. Būtent tai ir reiškia raidė R televizorių serijos pavadinime „LG SIGNATURE OLED TV R“ – namų pramogų revoliuciją (angl. Revolution) ir išlaisvintą erdvę (angl. Redefine) dėl įrenginio gebėjimo iškilti (angl. Rise) ir susivynioti (angl. Roll-up) vienu mygtuko paspaudimu.
Susivyniojantis LG OLED televizorius

Susivyniojantis OLED televizorius keičia žaidimo taisykles ir išlaisvina žmones, kadangi jiems nebereikia savo asmeninės erdvės planuoti pagal sienų išdėstymą ar baldų sustatymą, tarsi ji būtų skirta tik televizoriaus žiūrėjimui. Kadangi „LG SIGNATURE OLED TV R“ galima žiūrėti trimis skirtingais būdais („Full View“, „Line View“ ir „Zero View“), tai atveria naujas televizoriaus panaudojimo galimybes – tokias, kokios iki OLED eros buvo neįmanomos.

„Full View“ užtikrina turinio žiūrėjimo dideliame ekrane patirtį, suteikdamas maksimalų kontrastą, spalvų gylį ir realistiškumą. Dirbtinio intelekto apdorojamo vaizdo ir garso kokybė, kuria rūpinasi antrosios kartos „α9 Gen 2“ išmanusis procesorius su giliojo mokymosi algoritmu, šį televizorių daro dar labiau išskirtiniu. Valdyti įrenginį ir pasirūpinti kitais jiems svarbiais dalykais žmonės gali balso komandomis su „Amazon Alexa“ – ši naujovė būdinga daugeliui 2019 m. pristatomų televizorių su dirbtiniu intelektu, kaip ir „Apple AirPlay 2“ bei „HomeKit“ palaikymas. Su „AirPlay 2“ vartotojai gali lengvai išsirinkti ir ekrane paleisti vaizdo įrašus iš „iTunes“ ir kitų video programėlių, muziką bei nuotraukas tiesiai iš savo ‚Apple“ įrenginių. Tuo metu „Apple HomeKit“ leidžia valdyti televizorius naudojantis „Home“ programėle arba „Siri“ balso asistente.
Susivyniojantis LG OLED televizorius

„Line View“ atveju išvyniojamas ne visas televizoriaus ekranas – šis režimas skirtas specifinėms užduotims, kurioms nereikia viso TV ekrano. Naudodami „Line View“ žmonės gali rinktis tokias funkcijas, kaip „Laikrodis“, „Rėmelis“, „Nuotaika“, „Muzika“ ir „Namų Prietaisai“. Pavyzdžiui, įsijungus „Laikrodį“ galima patogiai matyti laiką ir orų prognozę, „Rėmelis“ leidžia mėgautis iš telefono įkeltomis šeimos nuotraukomis, o „Nuotaikos“ režimas padės namuose sukurti malonią atmosferą.

Įjungus „Zero View“ visas 65 colių įstrižainės „LG SIGNATURE OLED TV R“ ekranas lieka paslėptas, o įrenginiu galima klausytis muzikos ir kito garso turinio, kuris užpildys kambarį per televizoriaus 4.2 kanalų, 100 W galingumo „Dolby Atmos“ garso sistemą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)