Forumo metu aplankę Lietuvos verslo konfederacijos ICC Lietuva ir partnerių stendą, jutiklinio ekrano pagalba dalyviai atsakinės į virtualios anketos klausimus. Pabaigoje dalyviai galės palyginti savo atsakymus su daugumos dalyvavusių apklausoje.

„Pasaulinis Interneto forumas – tai puiki platforma atkreipti galingiausių pasaulio korporacijų, valdžios atstovų ir kitų suinteresuotų institucijų dėmesį į Interneto vartotojui aktualias problemas bei ieškoti sprendimų. Džiaugiamės, kad šiemet šis tarptautinis renginys vyksta Lietuvoje. Lietuvos įmonėms – tai puiki galimybė iš pirmų lūpų išgirsti Interneto valdymo aktualijas bei užmegzti naudingų verslo kontaktų. Konfederacija, būdama Tarptautinių prekybos rūmų - ICC narė, turi unikalią galimybę ne tik prisistatyti tūkstantinei auditorijai bet ir atkreipti dėmesį į Interneto vartotojų aktualijas“, - aiškino Andrius Iškauskas, Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva E-verslo, IT ir telekomunikacijų bei intelektinės nuosavybės apsaugos komisijos pirmininkas.

„Internetas ir sparčiai plintančios „debesų“ technologijos tampa vis svarbesne kiekvieno žmogaus, valstybės institucijų ir verslo organizacijų veiklos dalimi. Internetu grįsti sprendimai iš esmės keičia gyvenimo kokybę ir suteikia galimybes efektyviau organizuoti valstybės paslaugų teikimą piliečiams, teikti kokybiškesnę sveikatos apsaugą, organizuoti gyventojų švietimą ir pramogas, - sakė Mindaugas Glodas, „Microsoft“ generalinis direktorius Baltijos šalims, Lietuvos verslo konfederacijos| ICC Lietuva prezidiumo narys. - Būdami aktyvūs informacinių technologijų rinkos dalyviai, siekiame atkreipti visuomenės dėmesį į Interneto saugumą, ypatingai vaikų ir paauglių, privatumą, skaitmeninės atskirties mažinimą tarp skirtingų visuomenės grupių.“

„Rugsėjį asociacija „FTTH Council Europe“ paskelbė, kad Lietuva – sparčiausiai šviesolaidinio Interneto technologijas plėtojanti šalis Europoje ir šioje srityje yra penkta pasaulyje. Didžiuojuosi, kad teko stebėti šios technologijos gimimą Lietuvoje. Įmonių grupei „Penki kontinentai“ priklausanti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“ 1998 metais pirmoji Lietuvoje pradėjo diegti plačiajuostį šviesolaidinį Internetą ir jau daugiau nei dešimtmetį investuoja į šviesolaidinio tinklo kūrimą, plėtrą ir modernizavimą“, – teigia Sergejus Macanko, „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ direktoriaus pavaduotojas.

Pasaulinio Interneto valdymo forumo, vykdomo Jungtinių Tautų Generalinio Sekretoriato ir kasmet pritraukiančio atstovus iš daugiau nei 100 valstybių, tikslas - suinteresuotų subjektų (angl. multi-stakeholders) politinis dialogas pagrindiniais Interneto valdymo klausimais, siekiant skatinti Interneto saugumą, stabilumą, plėtrą. IGF kasmet pritraukia apie 1,5-2 tūkst. dalyvių iš viso pasaulio. Forumas vyks 2010 m. rugsėjo 14 -17 dienomis Vilniuje Litexpo parodų centre.

Lietuvos verslo konfederacija | ICC Lietuva - didžiausia paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones vienijanti verslo organizacija. Ji yra Pasaulio verslo organizacijos (International Chamber of Commerce- ICC) narė ir aktyviai dalyvauja Pasaulio rūmų federacijos (World Chamber Federation) veikloje. Organizacija atstovauja daugiau nei 1500 įmonių, 16 verslo asociacijų, 20 proc. Lietuvos BVP . Lietuvos verslo konfederacijos | ICC Lietuva E-verslo, IT ir telekomunikacijų bei intelektinės nuosavybės apsaugos komisija siekia populiarinti Elektroninio verslo koncepciją, aiškinant Elektroninio verslo svarbą ir privalumus bei dalyvauti propaguojant ir kuriant Lietuvos elektroninės komercijos (EK) įstatyminę bazę, taisykles ir gaires saugesniam verslo operacijų atlikimui EK priemonėmis.

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją