"Tai niekinga", - sakė velionio prezidento brolio Masačūsetso senatoriaus Edwardo Kennedy atstovas Davidas Smithas. Jis apie žaidimą sužinojo penktadienį. Daugiau komentarų pateikti atstovas atsisakė.

Žaidimą sukūrusios škotų firmos "Traffic Games" generalinis direktorius Kirkas Ewingas teigė suvokiąs, kad kai kuriuos žmones koncepcija gali šiurpinti. Tačiau buvęs dokumentinių filmų kūrėjas ir aukštą postą škotų kompanijoje VIS užimantis K. Ewingas teigė su žaidimo kūrėjų komanda gerbiąs ir J.F. Kennedy, ir istoriją. Jis teigė Edwardui Kennedy prieš žaidimo išleidimą išsiuntęs laišką.

K. Ewingas pažymėjo, jog žaidimas skirtas sužlugdyti teorijai, kad žmogžudystė įvykdyta sudarius kažkokį neaiškų sąmokslą. "Tvirtai tikime, kad jokio sąmokslo nebuvo", - sakė jis.

"Traffic Games" pažymėjo, kad žaidėjo tikslas yra į J.F. Kennedy automobilių koloną paleisti tris šūvius iš skaitmeniniu būdu atkurtos vietos, iš kurios į JAV vadovą taikėsi žudikas Lee Harvey Oswaldas.

Pagal tai, kaip tiksliai šūviai atitinka J.F. Kennedy nužudymą tyrusios komisijos dokumentuotą oficialią įvykių versiją, žaidėjui skiriami arba mažinami taškai. Jei į J.F. Kennedy atvaizdą šaunama teisingose vietose ir teisinga tvarka, taškų pridedama. Už "klaidas" (pavyzdžiui, jei pirmiausia šaunama į ponią Jacqueline Kennedy), taškai atimami.

Kiekvieną šūvį galima stebėti sulėtintai. Yra galimybė taip pat sekti, kaip kulkos skrieja ir perveria skaitmeniniu būdu atkurtą J.F. Kennedy kūną. Žaidėjai gali rinktis, kad būtų rodomas kraujas. Automobilių koloną žaidėjai gali matyti iš įvairių taškų.

Žaidimą už 9,99 JAV dolerio galima bus parsisiųsti internetu.

Šaltinis
Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją