„LG Display“ – viena didžiausių ekranų gamintojų pasaulyje. Tam, kad išlaikytų tokias pozicijas, koncernas turi vystyti pažangiausius technologinius sprendimus, todėl nieko keisto, kad kompanijos mokslininkai atkakliai dirba ties naujų ekranų kartų, galinčių tapti revoliucija rinkoje, kūrimu.

Anot šio LG infografiko, galima teigti, kad jau ateinančiais metais prekyboje turėtume išvysti planšetinius kompiuterius ir išmaniuosius telefonus su ekranais, kuriuos lengva sulenkti.

Dar po dvejų metų galbūt pamatysime sulenkiamus televizorius, planšetinius bei nešiojamus kompiuterius su ekranais, kuriuos galima susukti kaip popieriaus lapą.

Šie pažadai nėra tušti žodžiai – LG atlieka eksperimentus šioje srityje jau keletą metų. 2013 m. kompanija pradėjo prekiauti „LG G Flex“ – išmaniuoju telefonu su užlenktu ekranu, o po kelių mėnesių pristatė 15 colių susukamą į ritinį ekraną.

Siekdama realizuoti savo vizijas „LG Display“ ketina taikyti P-OLED technologiją. Šis sprendimas leistų pagaminti gerokai plonesnius ir lengvesnius ekranus.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės