Paprastai pirkėjai rinkdamiesi televizorių atkreipia dėmesį į plačiai taikomas funkcijas, pavyzdžiui, stereoskopinio vaizdo atkūrimą arba 4K raišką. Bet LG tikisi, kad daugelis žmonių Indijoje pasirinks jų produktus dėl gebėjimo apsisaugoti nuo moskitų.

Bendrovė pristatė televizorių seriją su nemažai pasakančiu prekės ženklu „Mosquito Away“.

LG atstovai praneša, kad naujieji televizoriai naudoja integruotą ultragarso prietaisą, kurio skleidžiamos garso bangos atbaido vabzdžius.

Bendrovė išstudijavo Indijos rinką ir padarė išvadą, kad čia nėra tokio tipo įrenginių, kurie padėtų išspręsti didėjančias medicinos ir higienos problemas, kurias šalyje sukelia moskitai.

Pigiausias 32 colių modelis kainuos 27 tūkstančių rupijų (apie 400 dolerių), o už 43 colių serijos flagmaną teks pakloti 47 500 rupijų (710 dolerių).

LG užtikrina, kad „Mosquito Away“ televizoriai neskleidžia kenksmingo spinduliavimo ir vabzdžių atbaidymui nenaudoja jokių cheminių medžiagų. Taigi, kovai su moskitais jokios papildomos įrangos nereikia – tereikia į elektros lizdą įjungti prietaisą.

Pernai vien tik Indijos sostinėje Naujajame Delyje buvo užregistruota daugiau nei 10,5 tūkst. moskitų sukeltos karštinės atvejų. Vos apie 11 proc. Indijos gyventojų gyvena vietovėse, kur moskitai negyvena, o 2013 metais pasaulyje buvo užregistruota 850 tūkst. maliarijos atvejų. Beje, anksčiau LG išleido kitus „Mosquito Away“ serijos prietaisus – kondicionierius.