„Bitės Profai“ ištestavo visas šiuo metu populiariausias ausines ir pranešime žiniasklaidai dalijasi įžvalgomis, kurias ir kaip išsirinkti.

„Renkantis ausines paprastai atrodo, kad tai – greitas ir nesudėtingas procesas. Tiesą sakant, taip ir yra, bet tik tais atvejais, kai aiškiai žinai, kokių būtent ausinių ieškai. Bet jei ne – prie lentynos su ausinėmis gali užtrukti tikrai ilgiau. Tad į kokius klausimus reikia sau atsakyti, kad naujas ausines pavyktų išsirinkti kuo greičiau?“ – sako Gintaras Gruodis ir dalijasi 5 žingsniais, kurie padės greičiausiai atrasti tas vieninteles ausines.

1-as žingsnis: nusiteikti, kad rinktis yra iš ko

Pasak G. Gruodžio, atėjusieji rinktis ausinių dažnai sutrinka, tad rinktis reikėtų pradėti iš anksto: „Ieškantiems ausinių visada galime pasiūlyti pasirinkti iš daugybės skirtingų ausinių modelių ir šis skaičius dažniausiai dviženklis. Ir čia neskaičiuojant tų ausinių, kurias kiekvienas gauna kartu su nauju telefonu. Tad pirmas dalykas, kurį pastebiu žmonių veiduose – nuostaba dėl ausinių pasirinkimo gausos. Tada pradedama rinktis iš daugybės skirtingų dydžių ir modelių, lyginamos kainos ar spalvos. Todėl visada patariu ateiti rinktis ausinių jau žinant, ko labiausiai iš jų norėsite – gero garso, gražiausios modelio mieste ar kompaktiškumo.“

2-as žingsnis: būtina pasimatuoti visas patikusias ausines

„Paprastai rinkdamiesi ausines pirkėjai daugiausiai dėmesio suteikia jų išvaizdai, tada galingumui ir galiausiai – patogumui. Kita vertus, nepatariu taip mažai dėmesio skirti patogumui. Dažnai pasitaiko, kad nors ausinės ir atrodo gražios, užsidėjus jas ant galvos pajunti, kad jos yra per lengvos arba atvirkščiai – per sunkios. Taip pat svarbu pasimatuoti ausines ir pasitikrinti, kiek jos tinka būsimam naudojimo būdui: ausis apgaubiančios ausinės izoliuoja išorinius garsus, kompaktiškos lengvai tinka susidėti kelionei ir t.t. Net ir žinant, kad norite didelių ausinių, verta užsidėti jas ir išbandyti, kad įsitikinti, jog jos pakankamai minkštos ir tiks ilgesniam klausymuisi“, – nurodo G. Gruodis.

3-as žingsnis: įsitikinti, ar ausinėse yra reikalingi privalumai

Dar viena klaida, kurią kartais padaro klientai, kaip teigia G. Gruodis, yra galvojimas, kad visose ausinėse tikrai bus tie patys privalumai: „Pastebiu, kad ieškantys ausinių dažnai nori, kad jose būtų triukšmo panaikinimas („noise cancelling“). Todėl visada rekomenduoju pasitikrinti patikusias ausines, ar tikrai jos pasižymi šiuo privalumu. Nes triukšmo panaikinimas nėra įdiegtas visose ausinėse. Taip pat pastebiu, kad kai kurie pirkėjai nori, kad ausinėse būtų ir standartinė jungtis, kuri leistų laidu prijungti ausines prie telefono. Ši jungtis taip pat yra įmontuota ne visose ausinėse, nes kai kurios prie telefono jungiasi tiesiog „Bluetooth“ ryšiu, tad pravartu pasitikrinti.“

4-as žingsnis: išsirinkti iš daugybės spalvų

„Ausinių mados nestovi vietoje, o jų gamintojai pastaraisiais metais tiesiog neriasi iš kailio, kad patrauktų dėmesį. Todėl vienas paskutiniųjų ausinių mados klyksmų – itin didelė įdomių spalvų įvairovė. Be tradicinių spalvų dabar galima rinktis ausines iš labiau egzotiškesnių, pavyzdžiui, mėtinės, bordo, indigo ir kitų. Todėl tiems, kam spalva visada grojo pirmuoju smuiku, tokios gamintojų pastangos bus geriausia naujiena“, – išskiria G. Gruodis.

5-as žingsnis: perkant belaides ausines, nepamiršti apie baterijos veikimo laiką

G. Gruodis pastebi, kad šiandien dominuoja bevielės ausinės, tačiau ragina nepamiršti vieno dalyko: „Šiandien populiariausios ausinės yra bevielės, todėl žmonės dažnai renkasi iš jų. Tokios ausinės tiek populiarios, kad kiekvienas gamintojas tiesiog privalo savo asortimente turėti bevielių ausinių pasirinkimą. Tačiau ko raginu nepamiršti, tai kad tokios ausinės turi baterijas ir skirtingą veikimo laiką. Daugelis jų, net klausantis iš širdies, atlaikys bent pusdienį, bet prieš perkant belaides ausines reikėtų įsivertinti, kad jas teks krauti ir, galbūt, dažniau nei telefoną.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)