Jame kiekvieną mėnesį pažymėtos visos svarbiausios kosminės misijos ir pateikiama jau vykdytų kosminių misijų apžvalga, rezultatai, atradimai.
S. Cariddi tokį kalendorių kurti pradėjo kaip asmeninį projektą, tačiau 1993 m. autorius savo kūrinį nusiuntė C. Saganui. „Planetary Society“ įkūrėjas įkalbėjo bendrijos narius palaiminti serijinės kalendoriaus leidybos projektą. Taip nuo 1994-ųjų prasidėjo S. Cariddi ir Planetary Society bendradarbiavimas, besitęsiantis iki šių dienų.

Unikaliame kosminiame kalendoriuje rasite ne tik svarbiausias būsimų misijų datas, bet ir žvilgsnį į kosmoso istoriją – kalendoriuje gausu informacijos, įspūdingų fotografijų. Kiekvienam mėnesiui skirta tema, mokslininkų profilis ir biografijos, komentarai.

Mėgstantiems stebėti dangų – naujas kalendorius. Year in Space nuotr.
Koks kosminis kalendorius be patarimų naktinio dangaus stebėtojams? Žinoma, kalendoriuje rasite patarimų, ko ir kaip ieškoti žvaigždėtame skliaute kiekvieną naktį.

„Tikiuosi, kad šis projektas padės žmonėms dar labiau įsisąmoninti, kokia nuostabi, kerinti ir įkvepianti yra Visata, – sako projekto autorius S. Cariddi. – Taip pat viliuosi, kad kalendoriaus skaitytojas gaus suprantamos informacijos apie sudėtingėsnes kosmoso sąvokas (pvz., gravitacinį lęšiavimą, hipotetines Japeto paviršiaus geologijos teorijas ir pan.). Tai yra kalendorius, skirtas visiems – ne tik esamiems ar būsimiesiems mokslininkams. Jame galima sužinoti šį tą išsamiau apie mokslą ir technologijas.“

13.95 dolerio kainuojantį kalendorių galima užsisakyti čia.