Misija - pirkiniai

Atsakymas į amžiną klausimą: kur dantis tvarkytis pigiausia (93)

2017 sausio mėn. 2 d. 09:32
Odontologijos paslaugų kainos kasmet auga, todėl žmonės, stengdamiesi sutaupyti, ieško, kas galėtų jiems dantis sutaisyti pigiau. O rasti tikrai įmanoma.

Pinigai kaip į balą: kasdien mokame už tai, ką galime gauti už dyką (197)

2016 gruodžio mėn. 28 d. 18:50
Mada ar paprasčiausi įsitikinimai gali kaip reikiant paploninti piniginę, net jei kokybiškas produktas, be to, dar ir gerokai pigesnis kiekvienam pasiekiamas ranka. Vienas tokios mados pavyzdžių – iš parduotuvių lentynų šluojamas vanduo buteliuose. Daugeliui galvoje kirba mintis, kad šis vanduo geresnis nei namie bėgantis iš čiaupo, tačiau specialistai tvirtina, kad tai tik gamintojų įpirštas mitas.

Naujovės el. prekyboje kitąmet: skamba kaip fantastinio filmo scenarijus (2)

2016 gruodžio mėn. 27 d. 19:34
2016-aisiais metais lauktas ženklus mobiliosios prekybos augimas keliamų lūkesčių vis dėlto nepateisino, nors ir nestypčiojo vietoje. Kokias naujoves prekybos ekspertai prognozuoja ateinantiems 2017-iesiems?

Taksi paslaugos: kaip nepermokėti per šventes (11)

2016 gruodžio mėn. 21 d. 19:00
Artėjant šventėms, daugiau perkama ne tik dovanų, bet ir keliaujama. Lietuviai skuba sveikinti artimuosius, praleisti laiką su šeima ir kartais per neatidumą stipriai permoka už taksi ar pavežėjų paslaugas.

Dovanų pirkimas internetu paskutinę minutę: ar įmanoma (5)

2016 gruodžio mėn. 23 d. 18:11
Elektroninė prekyba
Stopkadras
Kai laiko iki švenčių lieka vis mažiau, patariame įsitikinti, ar interneto parduotuvėse nurodyti prekių pristatymo terminai jus tenkina. Naujienų portalas DELFI klausia didžiųjų elektroninių parduotuvių atstovų, iki kada šiais metais dar galima užsakyti dovanas, kad Kalėdų rytą jomis galėtumėme nudžiuginti artimuosius.

DELFI eksperimentas: kaip sutaupyti dienos pietums – valgyti kavinėje ar gamintis namuose (51)

2016 gruodžio mėn. 20 d. 10:59
Dienos pietų pasiūlymai J. Basanavičiaus gatvėje
DELFI (A. Smailytės nuotr.)
Netylant kalboms, kad dienos pietūs tampa prabangos preke, o DELFI užsakymu „Spinter tyrimų“ atliktos gyventojų apklausos tyrimo duomenims parodžius, kad 44 proc. lietuvių nevalgo dienos pietų viešojo maitinimo įstaigose.

Palygino kainas kalėdinėse mugėse Vilniuje ir Berlyne: skirtumas stebinantis (210)

2016 gruodžio mėn. 19 d. 18:05
Kalėdų mugė Berlyne
Asmeninio albumo nuotr.
Berlyne šiemet viešėjęs DELFI skaitytojas Pranciškus apsilankė ten vykstančioje Kalėdų mugėje ir buvo gerokai nustebintas, nes žmonės ten stoja į eiles, kad įsigytu šimtus eurų kainuojančias smulkmenas.

Kaip internetu saugiai pirkti Kalėdų dovanas? (4)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 11:39
Nors prekybos atstovai tikina, kad kalėdinė el. prekyba neprilygsta parduotuvių šturmui Juodąjį penktadienį, ieškantys dovanų internete turi būti itin atidūs ir šiuo periodu, pranešime spaudai.

Tikroji kaina – kiek išleidžiame plaudami indus (89)

2016 gruodžio mėn. 16 d. 14:00
Renkantis indaplovę reiktų atsižvelgti ne tik į jos kainą – pravartu palyginti ir gamintojų deklaruojamus duomenis apie elektrotechnikos ekonomiškumą. Vis dėlto pastarasis priklausys ir nuo jūsų pačių naudojimo įpročių.

Siuntinių iš Kinijos akibrokštai: ar galima grąžinti (33)

2016 gruodžio mėn. 15 d. 21:53
Prekių grąžinimas
Stopkadras
Europos elektroninės komercijos rinkos tyrimo ataskaita ir Lietuvos statistikos duomenys atskleidžia, kad žmonės vis daugiau perka internetu, o pirkinio krepšeliui elektroninėje erdvėje išleista pinigų suma auga.

Įspėja pasidavusius šventinei karštinei: neužkibkite ant labai mažų kainų (1)

2016 gruodžio mėn. 14 d. 20:34
Įsibėgėjant prieššventinei prekybai saugumo ekspertai gyventojus įspėja atidžiai rinktis elektronines parduotuves. Šiuo metu interneto erdvėje galima aptikti nemažai fiktyvių parduotuvių, kurios imituoja žinomus prekių ženklus ir vilioja didelėmis nuolaidomis.

Naudingi patarimai dovanas siunčiantiems paštu: ką daryti, kad siuntos laiku pasiektų adresatus? (4)

2016 gruodžio mėn. 8 d. 14:18
Vis labiau įsismarkaujant šventinių pašto siuntų ir kalėdinių sveikinimų siuntimui, keli patarimai gyventojams, kaip tinkamai pasirūpinti paštu siunčiamomis kalėdinėmis dovanomis, kad jos laiku ir saugiai pasiektų adresatus.

Perkame Kalėdų eglutę: kiek teks pakloti šiemet ir kur mokėsime mažiausiai (53)

2016 gruodžio mėn. 6 d. 10:24
Kalėdų eglutės
Stopkadras
Įsibėgėja prekyba kalėdinėmis eglutėmis. Vieni vilniečiai jau turi įsigyję šią švenčių puošmeną, kiti dar tik planuoja tai artimiausiu metu.

Vilnietę pribloškė kalėdinių žaisliukų kaina: vos neišvirtau iš klumpių (168)

2016 gruodžio mėn. 5 d. 17:47
Kalėdinė dekoracija
Skaitytojos nuotr.
Besiruošiant didžiosioms metų šventėms pakilią nuotaiką gali sugadinti ne tik užgulę nekasdieniai rūpesčiai ir padidėjusi skuba, bet ir didžiulės šventinių prekių kainos. Anot pirkėjų, kai kurios jų tiesiog neadekvačios.

Paprasta matematika: kodėl neverta greitai susižavėti pigiomis prekėmis internete (42)

2016 gruodžio mėn. 7 d. 18:39
Paprasta matematika: kodėl neverta greitai susižavėti pigiomis prekėmis internete
Stopkadras
Nors Lietuvoje prekių asortimentas itin didelis, tačiau dažnai girdime, kad prekės užsienyje kokybiškesnės, o kartais neva ir dvigubai ar daugiau kartų pigesnės. Tai paskatina lietuvius išsvajotų prekių dairytis ne tik šalies, bet ir užsienio internetinėse parduotuvėse.

Paštininkai ragina suskubti – laikas pradėti ruošti kalėdines siuntas (8)

2016 gruodžio mėn. 1 d. 12:42
Kalėdinis antspaudavimas
Įmonės nuotr.
Lietuvos paštas pradeda šventinių pašto siuntų ir kalėdinių sveikinimų siuntimo sezoną. Nuo šiandien visuose šalies centriniuose, Druskininkų ir Palangos paštuose siuntos bus antspauduojamos specialiais šventiniais kalėdiniais spaudais.

Skaičiuojame: kur pigiau pirkti – Lietuvoje ar užsienyje (59)

2016 gruodžio mėn. 1 d. 22:16
Elektroninė prekyba
Stopkadras
Naujienų portalas DELFI skaičiuoja, kur pigiau pirkti elektronikos prekes. Vienoje iš fizinių parduotuvių Lietuvoje, lietuviškose internetinėse parduotuvės ar populiariausiose užsienio svetainėse?

Juodąjį penktadienį keičia kibernetinis pirmadienis

2016 lapkričio mėn. 25 d. 11:17
Juodąjį penktadienį keičia kibernetinis pirmadienis
Organizatorių archyvas
Visame pasaulyje šiandien prasidedanti „juodojo penktadienio“ (angl. Black Friday) masinė pirkimo karštinė kasmet vis labiau populiarėja ir Lietuvoje.

Tą pačią prekę iš užsienio parsisiuntė perpus pigiau: įdomu, kodėl taip skiriasi kainos (251)

2016 lapkričio mėn. 28 d. 15:46
Vis daugiau žmonių nebesivargina eiti į įprastas parduotuves ir įvairiausias prekes perka internete. Elektroninėse parduotuvėse perkami nauji rūbai, maisto produktai, ieškoma pigesnių elektronikos prietaisų ir t.t, o kai kurie nepabijo užsisakyti net didesnių gabaritų daiktų, pavyzdžiui, baldų.

Skaitytojas perspėja apie grėsmingą „Facebook“ reklamą: apgavystė, dėl kurios neteksite pinigų (46)

2016 lapkričio mėn. 19 d. 09:41
DELFI skaitytojas pranešė, kad socialiniame tinkle „Facebook“ plinta fiktyvių parduotuvių reklamos. Jų adresai gali būti www.vipmalles.com, timvippro.com, timberlandbox.com ir kiti.

DELFI eksperimentas. Tą patį drabužių derinį pirko skirtingose vietose – įvertinkite kainas (21)

2016 lapkričio mėn. 21 d. 18:03
Drabužių kainos
Stopkadras
Dažnai mėgstame piktintis, kad atėjusi žiema kelininkus užklumpa netikėtai, šiems nespėjus jai tinkamai pasiruošti. Bet ar neatsitinka kartais taip, kad ir mus pačius žiema užpuola taip pat iki galo jai nepasirengusius. Atėjus žiemai neberandame, kur pavasarį padėjome pirštines ar šaliką, o, žiūrėk, ir tik pernai pirkti nauji batai šiemet jau atrodo nebemadingi ar netinka prie naujo palto. Ir tada skubame atsinaujinti garderobą.

Šąlantiems daugiabučiuose: paskaičiavo, kiek elektros ir pinigų suryja šildytuvai (33)

2016 lapkričio mėn. 17 d. 21:22
Vis dažniau termometro stulpelis nukrenta žemiau nulio laipsnių, o kai kurie daugiabučių gyventojai priversti kentėti žemą temperatūrą, nes radiatoriai buto pakankamai nesušildo. Priemonės, kaip susišildyti bute – gana ribotos, paprasčiausias sprendimas, be abejo, elektrinis šildytuvas, tačiau ekspertai pabrėžia, kad tai atsieis nepigiai.

Planuojantiems atostogauti žiemą – pigiausi nakvynės pasiūlymai (5)

2016 lapkričio mėn. 18 d. 18:35
Apgyvendinimo paslaugų teikimo internetinė platforma „Airbnb“ publikuoja pigiausius apgyvendinimo variantus Europos miestuose.

Palygino įprastų ir ekologiškų produktų krepšelius: kaina skiriasi dukart (30)

2016 lapkričio mėn. 16 d. 11:06
Ekologiški maisto produktai yra sveikesni, turi didesnę biologinę ir maistinę vertę nei įprastai užauginti ir pagaminti. Dažnai tai girdėdami susitaikome ir su tuo, kad sveiki produktai yra brangesni.

Būsto remontas: kada labiau apsimoka (1)

2016 lapkričio mėn. 14 d. 21:16
Daugiau nei trečdalis lietuvių, turėdami galimybę, pirmiausiai norėtų susiremontuoti būstą. Vis dėlto tik maža dalis gyventojų žino, kad imtis remonto darbų vertėtų žiemą, o ne kaip daugumai įprasta – vasarą.

Lietuviai pasibaisėjo kainomis: už kilogramą žuvies galima nuskristi į Maltą kainų lentelė (205)

2016 lapkričio mėn. 11 d. 11:54
Specialistai vis primena, kad lietuviai valgo per mažai žuvies, pastarieji atkerta paprasčiausiai jos neįperkantys. Šviežių žuvų kainos kai kuriose prekybos vietose iš tiesų verčia plačiau atverti pinigines, tačiau kitur kainos gerokai mažesnės.

Žurnalistę nustebino žmonių reakcijos: apie intymų gyvenimą kalba lengviau nei apie pinigus (1)

2016 lapkričio mėn. 24 d. 22:44
Žurnalistė Gaby Dunn iš „The Guardian“ atliko labai paprastą tyrimą, kurio rezultatai neabejotinai verčia susimąstyti.

Ženklai, kad visiškai nemokate tvarkyti savo finansų (2)

2016 gruodžio mėn. 29 d. 21:53
Visiems tenka tvarkyti asmeninius finansus, tačiau vieniems susidoroti su šia užduotimi sekasi geriau nei kitiems.

Stebėjo, ką europiečiai perka internetu: populiariausi – rūbai (2)

2016 lapkričio mėn. 15 d. 18:51
Vidutiniškai 53 proc. Europos gyventojų per pastaruosius 12 mėnesių yra pirkę internetu. Lietuviai, lyginant su kaimyninėmis šalimis, atsiduria lentelės apačioje, latviai kiek aukščiau, o Estija mus lenkia beveik dvigubai.

Sritys, kuriose taupumas neatneš jokios naudos (4)

2016 lapkričio mėn. 4 d. 14:56
Savaitės pradžioje minėtą Pasaulinę taupymo dieną, spalio 31-ąją, kasmet nustelbia Helovino šurmulys ir Vėlinių rimtis. Tačiau ši diena yra gera proga pagalvoti, kaip mūsų taupymo įpročiai gali padėti siekti kokybiškesnio gyvenimo.