-
Šiandien

Nemokamoms belaidžio interneto zonoms viešosiose erdvėse ES – po 15 tūkst. eurų čekiai 49 min.

Europos Sąjunga pranešė, kad nuo kovo 20 d. pradėjo veikti Europos Komisijos sukurtas interneto portalas „WiFi4EU“. Gegužės viduryje bus skelbiamas pirmas kvietimas teikti projektus, o visos Europos savivaldybės kviečiamos jau dabar registruoti savo duomenis, kad galėtų pasinaudoti...

„Facebook“ skandalo epicentre atsidūręs akademikas: esu atpirkimo ožys 51 min.

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų duomenų netinkamo panaudojimo epicentre atsidūręs akademikas trečiadienį pareiškė, kad jį norima paversti atpirkimo ožiu.

Judėjimas #IštrinkFacebook įgyja vis didesnį pagreitį (9) 1 val.

Dėl kilusio skandalo, susijusio su netinkamu milijonų socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų asmeninių duomenų panaudojimu, vis didesnį pagreitį įgyja judėjimas #IštrinkFacebook, raginantis internautus ištrinti savo paskyras.

Peru rasti senovėje paaukotų vaikų palaikai (2) 3 val.

Peru archeologai aptiko daugiau nei 10 vaikų palaikų, kurie, manoma, buvo paaukoti Čimu civilizacijos laikais.

Komisaras: ES siūlo naują mokestį technologijų kompanijoms 3 val.

Europos Sąjunga trečiadienį pasiūlė skaitmeninį mokestį, kuris būtų taikomas JAV technologijų milžinėms.

„Facebook“ verslo modelis: jūs esate produktas (2) 3 val.

Paprastai renkatės ekologišką maistą? Studijavote Meksikoje? Ar jums patinka raudoni batai? Tokios smulkmenos apie „Facebook“ naudotojus pavieniui gali atrodyti nesvarbios, tačiau jeigu tokia informacija renkama stambiu mastu, ji interneto milžinei gali atnešti milijardus.

Mokslininkai sukūrė savaime atsinaujinantį betoną: kaip tai veikia? 4 val.

Bet kurios betoninės konstrukcijos didžiausia problema – įtrūkimai. Kurie leidžia smelktis drėgmei, dėl kurios paspartėja korozija, pradeda rūdyti armatūra ir pastatai darosi vis nestabilesni.

Mokslininkai nustatė, kad pirmykščiai žmonės poravosi su paslaptinga rūšimi (87) 7 val.

Mūsų giminės medyje – dar viena paslaptinga rūšis.

Dėl skandalingo duomenų nutekinimo prieš „Facebook“ paduotas ieškinys 7 val.

Prieš „Facebook“, kuriai priklauso socialinis tinklas tuo pačiu pavadinimu, antradienį buvo paduotas teismo ieškinys JAV dėl skandalo, susijusio su britų įmone „Cambridge Analytica“, skelbia cnet remdamasis dokumentais, patekusiais į Kalifornijos šiaurės apygardos federalinio...

Mokslinė fantastika iš kino ekranų persikelia į realybę 7 val.

Geležinis žmogus, Žmogus-voras, Supermenas ir kiti superherojai, pasižymintys antgamtinėmis galiomis, iki šiol buvo tik fantastinių filmų kūrėjų realizuotos fantazijos. Tuo tarpu mokslas ir technologijos nestovi vietoje, o mokslininkų ir inžinierių bendradarbiavimas kuriant...

Stepheno Hawkingo pelenai bus saugomi šalia kitų iškilių mokslininkų palaikų (2) 9 val.

Praėjusią savaitę mirusio iškilaus britų fiziko ir kosmologo Stepheno Hawkingo kremuoti palaikai bus palaidoti Londono Vestminsterio abatijoje, netoli kitų garsių britų mokslininkų Isaaco Newtono ir Charleso Darwino kapų.

Mokslininkai skelbia blogą žinią: ledynų tirpimas nebesustabdomas (94) 11 val.

Ledynai toliau tirps – net jei visos šalys laikysis Paryžiaus klimato kaitos susitarimo. Tokią išvadą daro atitinkamą tyrimą atlikę Brėmeno ir Insbruko universitetų mokslininkai.