-
Šiandien

Gyvybės mokslų žvaigždės Vilniuje pristato realybe tampančius gydymo atradimus 3 val.

Į gyvybės mokslų konferenciją Vilniuje suvažiavę garsūs pasaulio mokslininkai, tarp kurių ir Nobelio premijos laureatas Brianas Kobilka, dvi dienas dalinsis atradimais, kurie jau tapę ar tampa realybe diagnozuojant ir gydant genetines, autoimunines ir kitas ligas.

„Apple“ tvirtino, kad tai yra tvirčiausias stiklas išmaniųjų istorijoje: pirmieji „iPhone XS Max“ bandymai rodo ką kita (66) 4 val.

„ iPhone XS Max“ ir „iPhone XS“ pradeda savo žygį per pasaulį. Juos jau gavo kai kurie užsienio žurnalistai ir tinklaraštininkai, įskaitant JerryRigEverything. Pastarąjį autorių labiau domina ne techninė pusės, o prietaiso praktiškumas. Jam atiteko naujos aukso spalvos...

Dronas nufilmavo Peru ugnikalnio kraterį 4 val.

Peru geofizikos instituto mokslininkai, norėdami daugiau sužinoti apie aktyvius ugnikalnius, pasitelkė dronus. Bepilotis skraidantis aparatas jau parengė vertingos filmuotos medžiagos, kaip atrodo dūmus ir pelenus spjaudančio Sabankajos ugnikalnio krateris, ir atliko reikiamų matavimų.

„Qualcomm“ kaltina „Apple“ konfidencialios informacijos vagystėmis 4 val.

Amerikiečių mikroschemų gamintojas „Qualcomm“ apkaltino bendrovę „Apple“ , kad ši esą vogė slaptą informaciją ir dalinosi ja su kitu mikroschemų gamintoju „ Intel “, nurodoma teismo dokumentuose.

„Instagram“ steigėjai traukiasi iš bendrovės 5 val.

Pirmadienį „Instagram“ pranešė, kad bendrovės steigėjai – 34-erių metų vykdomasis direktorius Kevinas Systromas ir 32-ejų metų vyriausiasis techninis pareigūnas Mike`as Kriegeris – atsistatydino, pateikę gana miglotus tokio žingsnio motyvus, informuoja „Reuters“.

Nobelio premijos laureatas Brianas Kobilka Vilniuje pradėjo gyvybės mokslų konferenciją (1) 5 val.

Tarptautinę gyvybės mokslų konferenciją Vilniuje trečiadienio rytą pradėjo Nobelio premijos laureatas Brianas Kobilka.

Narai atskleidė prieš 124 metus nuskendusio Kinijos kreiserio „Jingyuan“ paslapčių (1) 6 val.

Kelių narų komanda iš Kinijos rugsėjo 24 dieną leidosi į eilinę povandeninę ekspediciją, norėdami sužinoti daugiau apie kreiserio „Jingyuan“ – karo laivo, kurį prieš 124 metus nuskandino Japonijos laivynas – likimą. Ekspedicijos rezultatai pristatyti per specialiai...

Mokslininkai ištyrė, kaip paukščiai gali matyti magnetinius laukus (6) 8 val.

Paslaptis, kaip paukščiai sugeba orientuotis, galiausiai gali būti išspręsta – mokslininkai teigia, kad dėl paukščių akyse esančio specialaus baltymo jie įgauna tokių specifinių galių ir sugeba „matyti“ magnetinius Žemės laukus.