-
Šiandien

Alexa, Siri ir „Google“ girdi daugiau, negu mes galime įsivaizduoti (4) 7 val.

Tikriausiai neįsivaizduojame ateities be balsu valdomų įrenginių, tokių kaip „Google“ asistentas, „ Apple “ Siri, „Samsung“ Bixby, „Amazon“ Alexa , todėl nenuostabu, kad tokių įrenginių vertė auga, o jų pačių rinkoje tik daugėja.

„Samsung“ dėl telefonų dizaino kopijavimo „Apple“ turės sumokėti milžinišką baudą (28) 7 val.

Pietų Korėjos technologijų milžinas „Samsung“ privalo sumokėti konkurentui „Apple“ 539 mln. dolerių dėl nukopijuoto „iPhone“ telefonų dizaino, nusprendė teismas.

3 patarimai, kaip apsaugoti telefoną (7) 9 val.

Meteorologai džiugina itin vasariško savaitgalio prognozėmis, todėl daugelis mintyse jau planuoja išvykas į gamtą. Šiluma, vandens telkiniai, smėlis – neatsiejami tokio laisvalaikio atributai, bet taip pat ir grėsmės visur kartu keliaujantiems išmaniesiems.

Šis „Chrome“ plėtinys įspės apie jūsų slaptažodžio nutekėjimą (2) 10 val.

„PassProtect“ tikrins prisijungimo ir slaptažodžio patikimumą, nesukeldamas pavojaus jūsų duomenims.

Kas atsitinka su senu kompiuteriu ar monitoriumi? (6) 11 val.

Pernai į Lietuvą buvo įvežta 4,7 mln. kompiuterių ir monitorių, iš jų beveik pusę buvo skirta pardavimui mūsų šalyje. Ar kada pagalvojote, kas atsitinka su senu kompiuteriu ar monitoriumi?

LOGIN. „Microsoft“ ekspertas: pasaulis išgyvena didžiulę ir jaudinančią transformaciją (24) 14 val.

Debesijos sprendimų architektas, duomenų ir dirbtinio intelekto ekspertas Phil Harvey, dirbantis technologijų milžinėje „ Microsoft “, sako, kad dvi didžiausios jo gyvenimo aistros yra duomenys ir žmonės. Jis įsitikinęs, kad technologijos ir dirbtinis intelektas labai pakeis...