Mobilusis

Greičiau. Patogiau. Moderniau.

Naršykite naująją inovatyvią pasaulinius standartus atitinkančią DELFI programėlę Android ir iOS vartotojams! Šiandienos vartotojui pritaikyta DELFI programėlę naršykite savo telefone ar planšetėje.

Android
iPhone

Tai, ką naujo sukūrėme jums

Patogesnis naujienų skaitymas

Nuo šiol braukdami (ang. swipe) į kairę ar į dešinę galite keisti naujienas. Kairiajame meniu rasite programėlės nustatymus ir svarbiausias naujienų rubrikas.

Mano DELFI

Jūsų asmeninė paskyra, skirta naujienoms, kurios svarbios Jums!

Nepraleiskite karščiausių naujienų!

Prenumeruokite DELFI naujienlaiškį ar svarbių naujienų push pranešimus.

Praneškite naujieną

Dabar tai paprasta! Vos keliais mygtukų paspaudimais galite susisiekti su redakcija, atsiųsti savo įvykio aprašymą, atsiųsti nuotrauką ar video.

Dalinkitės!

Svarbiomis naujienomis pasidalinkite su su draugais ir artimaisiais.

Mobilioji programėlė Android vartotojams

Greitesnis ir patogesnis naujienų skaitymas

Nuo šiol braukdami (ang. swipe) į kairę ar į dešinę galite keisti naujienas. Kairiajame meniu rasite programėlės nustatymus ir svarbiausias naujienų rubrikas.

Mano DELFI

Kurkite naujienas kurios svarbios Jums. Leidžia programėlės vartotojui pasižymėti, kokių kategorijų (aktualijos, verslas, sportas, pramogos ir pan.) naujienos juos turėtų pasiekti pirmiausia.

Gaukite svarbius pranešimus

Prenumeruokite DELFI naujienlaiškį ar svarbių naujienų push pranešimus. Svarbius pranešimus galite gauti su vibracija, garsu arba be jų.

Praneškite naujieną!

Dešiniajame viršutiniame programėlės kampe pasirinkę ikonėlę lengvai atsiųsite nusiųsti DELFI redakcijai pranešimą, nuotrauką ar video. Dabar galite įvykio video įrašyti tiesiai iš programėlės!

Dalinkitės naujienomis!

Dalintis turiniu su artimaisiais ir draugais dabar dar lengviau – tiek socialiniuose tinkluose arba tiesiog siunčiant straipsnio ar vaizdo įrašo nuorodą elektroniniu paštu.

Programėlė palaiko horizontalų režimą (angl. landscape mode).

Turinį lengva skaityti ne tik išmaniajame telefone bet ir planšetėje.

Parsisiųskite dabar!

Eikite į App Store, Google Play arba Windows store ir parsisiųskite mūsų programėlę.