Pasak Nijolės Kvietkauskaitės, „IKI Lietuva“ generalinės direktorės, lietuvių poreikis apsipirkti greitai ir patogiai – tik didėja, todėl prekybos tinklas nuolat ieško sprendimų, leidžiančių pagerinti apsipirkimo patirtį.

„Praėjusių metų vasarį Vilniuje atidarėme pirmąją autonominę parduotuvę šalyje, o šių metų sausį sostinėje duris atvėrė ir antroji, dvigubai didesnė ir dvigubai didesnį asortimentą siūlanti tokio tipo parduotuvė. Taikydami autonominių parduotuvių technologiją, plečiamės toliau, išbandome naujus formatus ir atidarome trečiosios autonominės „IKI Express 24/7“ parduotuvės duris. Ši parduotuvė nuo kitų skiriasi dydžiu, ji ypač pritaikyta skubantiems pirkėjams, yra nedidelė – kiosko tipo, tačiau pirkėjai čia ras jiems reikalingas prekes“, – sako N. Kvietkauskaitė.

Vilniuje atidaryta naujo formato autonominė parduotuvė

Naujai atidarytos parduotuvės plotas – vos 16 kv. metrų. Parduotuvės asortimentą sudaro gausus užkandžių, jau paruoštų vartoti produktų, šaltų gėrimų ir vaisvandenių, pirmojo būtinumo higienos ir buities prekių pasirinkimas. Be to, čia bus galima įsigyti ir aukščiausios kokybės įvairių rūšių kavos išsinešti.

Parduotuvė įsikūrusi adresu Savanorių pr. 187 D, „Neste“ degalinės teritorijoje, ir yra šalia išvažiavimo iš miesto, todėl yra itin patogi į Trakus ar Kauną vykstantiems vilniečiams bei miesto svečiams. Naujoji autonominė parduotuvė veiks visą parą septynias dienas per savaitę.

Apsipirksite per kelias minutes

Naujojo tipo parduotuvė – pilnai autonominė. Į ją patekti ir joje atsiskaityti galima tik su banko kortele. Prie durų specialiame terminale nuskenavęs banko kortelę pirkėjas gali patekti į parduotuvę, patogiai ir greitai išsirinkti prekes, o išeidamas – patvirtinti mokėjimą. Apsipirkimo metu pirkėjas visas prekes gali dėti į savo maišelį ar kuprinę, jam nereikia papildomai imti prekių krepšelio.

Dirbtinio intelekto valdoma autonominio apsipirkimo technologija patogi ir prekybos tinklui. Darbuotojai yra automatiškai įspėjami apie prekių trūkumą, dirbtinis intelektas prognozuoja prekių poreikį, užsakymus, pateikia nurodymus darbuotojams.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos