„Mes renkamės išskirtinius projektus ir investuojame vietose, kurios turi ryškias ateities perspektyvas. „Vilnius Connect“ kaimynystė ir nuolat atsinaujinantis Naujamiestis tampa traukos centru aktyviems, laisvę ir saviraišką vertinantiems žmonėms. Į jų poreikius atsižvelgėme kurdami „Storyline“, – sako „Baltic Asset Management“ vadovas Ugnius Latvys.

Būsimi naujakuriai galės rinktis butus su grindiniu šildymu ir rekuperacija nuo 25 iki 66 kv. m. Visi butai turės terasas arba balkonus. Vidiniame kieme suplanuotos poilsio ir laisvalaikio erdvės skirtingų amžiaus grupių gyventojams – nuo žaidimų aikštelių vaikams iki stalo teniso tėvams. Žaliuojanti aštuonių aukštų pastato stogo terasa turės bendradarbystės erdvių, lauko kino teatrą ir įspūdingą panoramą su geležinkelio depu, senamiesčio stogais, Gedimino ir Trijų Kryžių kalnais, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Storyline“ projektas bus užbaigtas antrąjį ateinančių metų ketvirtį. Tais pačiais 2021 metais planuojami ir pirmieji „Vilnius Connect“ įgyvendinimo darbai – jau dabar visuomenei pristatomos trys galimos teritorijos vystymo alternatyvos. Kad ir kokią pasirinktų visuomenė, urbanistėje projekto vizijoje numatoma sukurti modernų mobilumo centrą su verslo ir laisvalaikio erdvėmis, įrengti viešąsias zonas.

Pasak U. Latvio, nors kai kurie plėtotojai dėl Covid-19 pandemijos pristabdė naujų projektų vystymą, o rinkoje girdimos abejonės dėl galimų nekilnojamojo turto kainų svyravimų, „Baltic Asset Management“ investicijų nestabdė ir laiko jas racionaliai pasvertomis. „Naujamiestis turi savo žmones, kurie jį renkasi, o pasirinkę labai retai keičia rajoną. Be to, čia trūksta įvairesnių projektų – nauja statyba Vilniaus centro apylinkėse apskritai orientuojama į aukštesnes pajamas gaunančius gyventojus, lengviau įperkamų kokybiškų būstų trūksta, o mes turime ką pasiūlyti“, – teigia „Baltic Asset Management“ vadovas.

A+ energinės klasės projekte „Storyline“, įsikūrusiame Algirdo g. 85, būstų kainos sieks nuo 63 tūkst. iki 161 tūkst. eurų, kvadratinio metro kaina – nuo 1798 eurų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)