„Turime daug atnaujinimų, bet svarbiausi iš jų bus akustika, apšvietimas ir įvairiapusiškai pagerinta lankytojo patirtis. Diegiame akustines plokštes, individualiai konfigūruojamus LED šviestuvus, aptarnavimą pagreitinsiančius maisto ir gėrimų savitarnos aparatus, perplanuojame ir atnaujiname erdves, kuriame mobiliąją programėlę, įrenginėjame žaidimų zoną“ , – anksčiau sakė arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Pirmieji atsinaujinusias erdves ketvirtadienio rytą galės pamatyti žurnalistai. Organizatoriai žada plačiau papasakoti apie visus arenos atnaujinimus, naujus bilietavimo sprendinius.

Arenos savininkai stengėsi maksimaliai pagerinti lankytojų patirtį. Būtent todėl atnaujinimo metu įdiegta nemažai išmanių sprendimų, o dalis paslaugų arenoje buvo automatizuota. Arenoje bus išplėsta TV sistema, todėl lankytojai rungtynes galės stebėti net koridoriuose. Skaitmeniniai ekranai įdiegti ir tualetuose – taip lankytojai nepraleis nei vieno tritaškio.

„Kaip 2004 metais, taip ir dabar norime būti žingsniu priekyje. Siekiame tapti viena iš technologiškai pažangiausių arenų Baltijos šalyse, todėl investuojame ne tik į lankytojo, bet ir renginių organizatoriaus patirties gerinimą. Dirbame ties salės transformacijos procesų automatizavimu, pažangių sprendimų integracijomis, didiname sėdimų vietų skaičių, peržiūrime kainodarą”, – sakė arenos vadovas.

Atnaujinta arena atsidarys su trenksmu – jau birželio 8 d. lankytojai čia galės stebėti pasaulinio pripažinimo sulaukusio ,,Cirque du Soleil” artistų pasirodymus, kurie vilniečius ir miesto svečius džiugins net keturias dienas. Jau dabar arena talpins 10 proc. daugiau žmonių nei prieš tai. Renginio dieną į ją galės ateiti 13,5 tūkst. žiūrovų.

Anksčiau projektiniuose pasiūlymuose buvo numatyta atnaujinti arenos fasadą, kuris turėjo pakeisti savo formą. Visgi fasadas liko nepakitęs, kodėl – neaišku.

Nuo rudens prasidės naujas krepšinio sezonas, o pati „Avia Solutions Group” arena taps „Wolves” krepšinio komandos namų aikšte.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės