„Ukmergės gatvę su Ozo gatve link „Akropolio“ jungiančioje atkarpoje pėsčiųjų perėjų nėra, todėl šioje vietoje kirsti gatvę negalima. Tam, kad būtų galima įrengti saugias pėsčiųjų perėjas, kuriomis besinaudojančius pėsčiuosius aiškiai matytų ir laiku į juos sureaguoti spėtų atvažiuojančių automobilių vairuotojai, būtina atlikti kompleksinius infrastruktūros pakeitimus”, – sako Vilniaus miesto savivaldybės Ryšių su žiniasklaida specialistas, Gabrielius Grubinskas.

Paaiškėjo, kad ateityje ši problema visgi bus išspręsta. Savivaldybė pėsčiųjų perėjų neįrengs dabartinėje vietoje, nes ruošiasi rekonstruoti Ozo, Ukmergės ir Siesikų gatvių sankryžą. Atitinkamas projektas jau yra rengiamas, o darbus tikimasi pradėti jau kitais metais.

„Kol kas saugiai pereiti gatvę pėstieji gali tik kitoje Ozo gatvės pusėje esančiomis pėsčiųjų perėjomis, nuo Šeškinės stotelės eidami pirmyn, automobilių eismo kryptimi”, – komentuoja specialistas.

Vilniečiams kol kas teks vaikščioti iš kitos gatvės pusės, nors tai prailgina kelią ir sukelia nepatogumų. Visgi, kai atsiras Nacionalinis stadionas su daugiafunkcine erdve, savivaldybė turės pritaikyti visą „Akropolio” infrastruktūrą ne tik vairuotojams, bet ir pėstiesiems.

Top naujienos