Veltui bandėm jaunąją perkalbėti, niekas jai neįtiko. Girdi, jaunikis Lašininis nepakankamai įmitęs, blynų tortas negražiai papuoštas, sniego veliumas saulės aptirpdytas…

Mažam kambarėly Pamėnkalnio gatvėje metus pratūnojusi, dabar gaivališką pavasario alsavimą staiga pajutusi, Morė visgi panoro sudužusios meilės šipulius surinkti ir atidėtas vestuves pagaliau iškelti. Tad vasario 21 d. kviečia visą Vilnių į romantišką vestuvių šventę ir nekantriai laukia savo palydėjimo į povestuvinę kelionę!

Užgavėnių maskaradas šiemet vyks keliose Vilniaus vietose – visa vestuvininkų svita su trankia tradicine muzika vežios nuotaką Morę po miestą. Kiekvienoje stotelėje pamažu keisis Morės statusas – iš vienišos pamėklės ji sieks tapti Tailando saule besimėgaujančia ką tik ištekėjusia moterimi.

Morės palydėtuvių programa:

16.30 val. | V. Kudirkos aikštė. Morės rankos siekiančių jaunikių Kanapinio ir Lašininio šokių dvikova.. Vestuvininkų svita keliauja Gedimino prospektu.

17.00 val. | Odminių skveras. Kanapinio ir Lašininio meilės lyrikos dvikova. Persirengėlių būrys Morę lydi Katedros aikšte ir Pilies gatve.

17.40 val. | Rotušės aikštė Morės ir Gavėno pulkų susitikimas, jaunavedžių sutuoktuvės ir išlydėjimas.

18.10 val. Tęsiasi linksmybės su Lietuvos Jaunimo Ramuva. Morės vestuvių muzikantai – Daumantas Čepulis, Kotryna Jonušaitė ir Marius Mockevičius.

Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės