Švenčionių rajone iš viso yra 8 tekstilės konteineriai, jų skaičius ir lokacijos mieste nesikeis. Dėl tekstilės surinkimo ir tvarkymo savivaldybė ir „Ecoservice“ pasirašė vienerių metų sutartį.

„Nukreipdami Švenčionyse surinktą tekstilę į Vilniuje veikiantį „Ecoservice“ tekstilės rūšiavimo centrą užtikrinsime, kad ji toliau galės būti naudojama, prisidėsime prie švaresnės aplinkos, mažiau tekstilės atsidurs sąvartynuose. Per mėnesį švenčioniškiai tekstilės konteineriuose palieka apie 3 tonas tekstilės. Tiesa, svarbus ne tik tekstilės kiekis, bet ir kokybė, nes tikslas yra antrinis panaudojimas ir jos dėvėjimo laiko pratęsimas“, – sakė „Ecoservice“ tekstilės rūšiavimo verslo direktorius Konstantinas Gurinas.

Pasak K. Gurino, tekstilės konteineriuose reikėtų palikti tik tinkamus naudoti gaminius: švarius, nesuplyšusius drabužius, avalynę porose, rankines, diržus, užuolaidas, rankšluosčius, patalynės užvalkalų komplektus. Be to, labai svarbu juos tvarkingai sudėti į plastikinius maišelius ir užrišti, kad nesusiteptų.

Suplyšę, sutepti, nepataisomai sudėvėti ir jau naudoti nebetinkami drabužiai, kilimai, įvairios tekstilės atraižos šiuose konteineriuose atsidurti neturėtų – juos reikėtų pristatyti į didelių gabaritų atliekų tvarkymo aikšteles Pliauškių k. 4, Švenčionėlių sen., Švenčionių r. sav., Lauko g. 31, Maleikėnų k., Pabradės sen., Švenčionių r. sav.

Tekstilės konteinerius Švenčionyse gyventojai gali rasti Taikos g. 10, Vilniaus g. 14A, Stoties g. 9A, Švenčionėliuose – Žilvičių g. 10, Bažnyčios g. 32 ir Lauko g. 49, Pabradėje – Architektų g. 3 ir Vilniaus g. 112.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją