Sprendimas gaminti sniegą priimtas savivaldybės vadovų siūlymu. Šis, kaip ir kiti Lietuvos slidinėjimo centrai, jau galėtų veikti, teikti paslaugas, tačiau valdžios sprendimų šiuo klausimu dėl plintančios pandemijos nesulaukia. Slidinėjimo centruose ar arenose dabar gali vykti tik aukšto meistriškumo sportininkų pratybos bei individualios treniruotės su treneriu. Išimčių ar švelninimų neplanuojama.

Kaip sakė centro direktorius Bronius Cicėnas, Lietuvos žiemos sporto centras kartu su Vilniaus, Anykščių ir kitais centrais kreipėsi į šalies valdžios institucijas prašydami apsvarstyti jų veiklos galimybę. Kaip sakė B. Cicėnas, treniruotės lauke gerina imunitetą ir sveikatą, todėl tikrai galėtų būti leidžiamos net ir pandemijos metu, nes trasoje galima išlaikyti saugius atstumus.

Šią žiemą centre planuojamos tarptautinės slidinėjimo varžybos, joms tikimasi paruošti standartinę sertifikuotą 2,5 km trasą. Sniego gamyba nepigus dalykas, tačiau vadovas nusiteikęs optimistiškai ir turi vilties, kad šią žiemą centre tikrai bus veiksmo.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos