Žinoma, visą Lietuvą sukaustęs karantinas šiemet keičia ir Užgavėnių tradicijas. Tačiau tradicijų laikytis privalu, todėl ir švęsti reikia. Taigi kviečiant pavasarį ir vejant karantiną su žiema kartu, Plungės kultūros centras pirmą kartą Užgavėnių šventimo istorijoje žiemos simbolį Morę ne degins, o parduos aukcione.

Aukciono pradžią Plungės kultūros centras skelbs vasario 15 d. 15 val. socialinio tinklo „Facebook“ savo paskyroje. Aukcionas tęsis iki vasario 16 d. 16 val. Visi gyvai norėsiantys apžiūrėti, pačiupinėti, įvertinti prekę ar su ją įsiamžinti galės ateiti į Senamiesčio aikštę, kurioje ir puikuosis žiemos simbolis – Morė, rašoma Plungės kultūros centro pranešime.

Norintys pirmieji Lietuvoje įsigyti Morę ir galbūt savo kieme ją sudeginti ir tuo pasipuikuoti, o gal iki kitų metų išsaugoti, turės po Morės nuotrauka kultūros centro „Facebook“ paskyroje parašyti šią gražuolę Morę šlovinantį ketureilį ar sukurti žiemišką eilėraštį, o gal sušokti šokį, ar sudainuoti dainą. Kuo įdomiau pasirodysite, tuo geriau, nes aukciono dalyvių kūrybiškumą vertins solidi komisija, kuriai vadovaus Kanapinis. Kūrybingiausiai pagarbinęs Morę ir bus šio linksmo užgavėniško aukciono nugalėtojas.

Nugalėtojas vasario 16 d. 16 val. galės į savo namus parsivežti šią žiemos gražuolę. Tuo pačiu tapti pirmuoju Lietuvoje Morės savininku.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos