Šios paslaugos esmė – jurbarkiečiai ir miesto svečiai gėlių ir kitų prekių šiame Jurbarko salone galės nusipirkti bet kuriuo paros metu. Kad ir naktį. Ir tam nereikės laukti atvykstant salono šeimininkės ar jaustis nepatogiai jai skambinant. Jie patys galės apsipirkti. Tuo tikslu ir paruošta atskira savitarnai skirta patalpa, kurioje paruošta ir išrikiuota įvairiausių prekių, kurių gali prireikti.

Naujos paslaugos principas toks: prie salono savitarnos durų tereikia paskambinti Giedrei (telefono numeris jau šviečia reklaminiame skydelyje), šioji, kad ir kur bebūtų, nuotoliniu būdu atidarys duris (tai leidžia padaryti elektroninė spyna), jūs pateksite į jaukią patalpą, kur išrikiuotos įvairiausios prekės – jei iškils sunkumų, su Giedre galėsite bendrauti telefonu. Ji matys pirkėjus savo telefone ir galės jiems patarti - tam jau įrengta vaizdo stebėjimo kamera. Apie atsiskaitymą irgi pagalvota. Pirkėjai galės atsiskaityti kortele ir grynais.

„Didžiulė investicija, bet viskas dėl žmonių”, – sako verslininkė. Atidarymo išvakarėse jaukioje erdvėje, kuri užėmė dalį salono poilsio kambario, Giedrė jau paruošusi visų prekių, kurių dažniausiai prireikia jurbarkiečiams naktį. Nealkoholinio šampano, gėlių, saldainių, žvakių, minkštų žaislų, balionų, puodelių. Prekes, kurios Jurbarke paklausiausios naktį, ji išsiaiškino stebėdama – tikslingai rinko informaciją, ką jos klientai kokiomis progomis perka tamsiuoju paros metu.

Verslininkė pabrėžia, kad ši naujovė ypatingai skirta tiems, kuriems gėlių ar kitų prekių naktį prireikdavo, bet jie nedrįsdavo skambinti ir trukdyti. „Ši paslauga skirta ir tokiems nedrąsuoliams, kuriems nereikės su manimi susitikti akis į akį. Jie patys viską pasiims, viskas bus paruošta. Jie galės patogiai apsipirkti bet kuriuo paros metu”, – patikina verslininkė.
Savitarna labai tiks ir tiems, kurie užsakytų puokščių nespėja atsiimti dieną - tą puokštę ras savitarnos kambarėlyje – galės kad ir vėlai vakare užsukti ir pasiimti.

Apsiperkant savitarnoje gėlės ir kitos prekės kainuos tiek pat, kaip ir dieną. Puokščių pasirinkimas – nuo 10 iki 50 eurų.

Kai pasakoja Giedrė, savitarnos idėją ji subrandino dirbdama visą parą, kuomet tekdavo iš namų į parduotuvę skubėti ir pirkėjų aptarnauti po šešis kartus per naktį. Šypsosi, nutikdavo ir taip, kad per tuos naktinius išvažiavimus ir blynų nebaigdavo kepti. Taip ji brandino mintį, ką reikėtų padaryti, kad ir pati galėtų daugiau laiko praleisti su šeima, ir savo pirkėjų nenuviltų. Subrandintą savitarnos idėją išbandė per praėjusias Kalėdas. Iš vakaro surišo puokščių ir paliko bendroje parduotuvės patalpoje, į kurią galėjo įleisti ir nebūdama vietoje - atrakindama elektroninę spyną. Patikina, kad viską, ką ji buvo paruošusi, per naktį išpirko. Idėja pasiteisino. Linksmai pasakoja, kad būdama namuose tik duris atrakinėjo ir pirkėjus įleidinėjo. Ir pačiai buvo smagu, kad sumanymas pavyko, ir pirkėjai buvo patenkinti.

Paaiškėja, kad dažniausiai naktį gėlių ar kitų prekių Jurbarke prireikia ... vyrams. Verslininkė patvirtina, kad būtent jie sudaro 98 proc. apsiperkančių. Ji šypsosi, kad vieni gėlėmis nori savo mylimosioms pasigerinti, atsiprašyti, o kiti, sugrįžę naktį iš tolimų reisų, nori savo žmonas puokšte nudžiuginti. Būna ir tokių atvejų, kai gėlių prireikia ir moterims – menanti atvejį, kai grįžusi iš užsienio moteris savo mamą norėjo nustebinti gėlių puokšte. Juokauja, kad ramiame Jurbarke naktį gyvenimas verda. Įvairių nuotykių per tuos metus patyrė.

Šia „Giedrės gėlės” salono nauja paslauga labiausiai džiaugiasi verslininkės vyras. Mat, pagaliau žmoną dažniau matys namuose. Giedrė šypsosi, kad apie tokį sumanymą išgirdęs jos sutuoktinis skubino kuo greičiau naujieną pristatyti – nelaukti Vasario 16-osios, kaip ji buvo sumaniusi.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos