Bendra sutarties vertė 298 628 eurai, rašoma savivaldybės pranešime.

Gyvenant mūsų klimato juostoje, pusę sezono nėra galimybės kokybiškai treniruotis ir dalyvauti įvairaus lygio varžybose. Tik šiltuoju metų laikotarpiu vykdomas treniruočių ir varžybų procesas praktiškai netenka prasmės individualaus ir techninio pasirengimo prasme. Pasiektas progresas, pastangos ir netgi investicijos nebeturi tęstinumo.

Regbio ir futbolo atstovai sako, kad nuolatinis taikymasis prie žiemiškų oro sąlygų yra iššūkis ne tik treneriams, planuojantiems kasdienį darbą, bet ir sportininkams, kai einant į treniruotę reikia įvertinti oro sąlygas ir pasirinkti sportuoti tinkamą aprangą bei avalynę. Žvarbus vėjas, sniegas ar lietus per daugelį metų jau tapo futbolo ir regbio bendruomenės kasdienybe, tad šio sporto objekto atsiradimas Šiaulių mieste žymiai pagerintų sportavimo sąlygas šaltuoju metų laiku.

Planuojamas statyti objektas yra reikalingas visam Šiaulių regionui. Šiauliuose jau nuo 2014 metų savo veiklą tęsia Šiaulių sporto gimnazija, kurioje yra sudarytos galimybės gabiems sportui moksleiviams atvykti iš viso regiono. Jaunuosius sportininkus ugdo Šiaulių futbolo akademija ir Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademija, kurios, rengdamos jaunuosius talentus, nuolat bendradarbiauja su regiono ir šalies sporto centrais, federacijomis.

Naujo objekto laukia profesionalieji futbolo ir regbio klubai, per 40 futbolo mėgėjų klubų. Vien futbolo ir regbio sporto šakos atstovų visame regione suskaičiuojama per 3000.

Techninio projekto ir kitos reikalingos dokumentacijos parengimą planuojama baigti 2022 metų pradžioje. Jau šių metų rudenį paaiškės ir tikslesnė maniežo statybos kaina. Planuojami finansavimo šaltiniai: Šiaulių regiono plėtrai skirtos ES lėšos, valstybės investicijų programos, Šiaulių miesto savivaldybės lėšos. Prie projekto įgyvendinimo bus kviečiamos prisidėti ir kitos regiono savivaldybės.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Top naujienos