Mobilioji programėlė ŠiauliaiBUS buvo sukurta įgyvendinant iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamą projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“ (SUMBA), įgyvendinamą kartu su projekto partneriais iš Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos.

Veikla vykdoma įgyvendinant projektą „Darnus judumas ir kasdienių kelionių modeliavimas Baltijos jūros miestuose“, #R074. Finansuojama Europos regioninės plėtros fondo lėšomis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Pirkti autobuso bilietą paprasta. Viskas, ko reikia, tik mobilus telefonas. Tereikia:

  • atsisiųsti programėlę į savo telefoną;
  • prisiregistruoti;
  • pasirinkti priklausančią lengvatą;
  • papildyti e. piniginę;
  • pasirinkti bilieto tipą;
  • skenuoti QR kodą;
  • visada turėti telefoną po ranka ir parodyti kontrolieriui.

Naujoji programėlė leidžia esamuoju laiku matyti savo sąskaitos likutį, bet kur ir bet kada pasipildyti e.piniginę, matyti savo pirktų bilietų istoriją bei dar galiojančius bilietus. Taip pat išlieka galimybė pirkti grupės bilietą vienam ar net keliems keleiviams. Kviečiame keleivius tapti testuotojais ir prisidėti prie programėlės tobulinimo proceso.

„Ši programėlė pereina iš teorinio į praktinio testavimo etapą, o šiame etape reikalingas kuo didesnis naudotojų skaičius. Praktiniame naudojime gali atsirasti nenumatytų trikdžių, todėl prašome keleivius aktyviai naudotis nauja programėle ir informuoti „Busturą“ apie galimus nesklandumus. Kuo aktyviau ir pakančiai dalyvausime šiame procese, tuo greičiau turėsime patogią ir modernią atsiskaitymo viešajame transporte priemonę“, – programėlės ŠiauliaiBUS pristatyme kalbėjo Šiaulių miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

UAB „Busturas“ Plėtros ir Marketingo skyriaus vadovė Raimonda Pelutienė informavo, kad programėlės naudojimo instrukcijos keleiviams bus pateiktos specialiose atmintinėse miesto autobusuose.

Atsiliepimus apie programėlę galima siųsti el. paštu busturas@busturas.lt arba pranešti telefonu 870055066.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės