Miesto centre, adresu Gumbinės g. 4 (Prekybos ir pramogų centro „Saulės miestas“ teritorijoje), įsikūręs drive-thru tipo restoranas lankytojų kiekvieną dieną laukia nuo 10 iki 24 val.

Naujasis 300 kv. m. ploto restoranas pastatytas laikantis naujausių tarptautinių „Global Standarts“ architektūros standartų, kurie taikomi tinklo restoranams visame pasaulyje. Jame įrengtos 74 sėdimos vietos, o klientus aptarnaus 16 darbuotojų. Pirkėjų patogumui restorane įrengti skaitmeniniai savitarnos kioskai. Naujojo restorano meniu šiauliečiai ir miesto svečiai ras visus populiariausius KFC patiekalus: legendinius vištienos kibirėlius, garsųjį „Zinger“ sumuštinį ir kitus lankytojų pamėgtus gaminius, paruoštus iš lietuviškos vištienos.

„Pastaraisiais metais lietuviai išties pamėgo KFC patiekalus, todėl džiaugiamės, kad jais mėgautis galės dar daugiau šalies gyventojų. Įrenginėjant naująjį restoraną didžiausias dėmesys buvo skiriamas patogumo ir geros klientų patirties užtikrinimui. Be to, pirmą kartą lietuviai turės galimybę savo pamėgtų traškios vištienos patiekalų užsisakyti neišlipdami iš automobilio.

Tikime, kad šį privalumą klientai tikrai įvertins, o naujasis restoranas greitai taps vienu populiariausių skaniai ir sočiai pavalgyti mėgstančių šiauliečių pasirinkimų“, – sako KFC frančizės partnerės Baltijos šalyse, bendrovės „Apollo Group“ vadovas Mauri Dorbek.

Į naują pastatą ir infrastruktūrą 630 tūkst. Eur investavusio prekybos ir pramogų centro „Saulės miestas“ generalinė direktorė Dina Bunce pažymi naujojo partnerio naudą tiek verslui, tiek patiems miestiečiams.

„Tokio pasaulinio lygio prekės ženklo atėjimas į Šiaulius indikuoja pasitikėjimą esama verslo aplinka, tad neabejojame, kad investicija miestui atneš ne tik pinigais pamatuojamą naudą. Su KFC prisijungimu galime drąsiai teigti, kad turime geriausią restoranų pasiūlą visuose Šiauliuose – net 8 restoranai vienoje vietoje gali pasiūlyti skirtingas virtuves įvairiausių skonių mėgėjams“, – kalba D. Bunce.

Naujasis restoranas Šiauliuose atidarytas KFC vykdant aktyvią tinklo plėtrą Baltijos šalyse. Nuo 2019 metų Latvijoje ir Estijoje atidaryta 13 naujų tinklo restoranų, o šiemet aktyvesnis plėtros etapas pradedamas ir Lietuvoje. Per šiuos metus Lietuvoje planuojama atidaryti dar 3 naujus KFC restoranus – po vieną Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Neseniai buvo atnaujinti ir esami tinklo restoranai Vilniuje bei Panevėžyje.

Iš viso šiuo metu Baltijos šalyse veikia 16 KFC restoranų – 4 Lietuvoje, 5 Latvijoje ir 7 Estijoje. Iki metų pabaigos KFC tinklą Baltijos šalyse planuojama išplėsti iki 20 restoranų. Juose dirbs apie 500 darbuotojų. Iš viso 145 pasaulio šalyse veikia daugiau nei 24 tūkst. KFC restoranų, kuriuose dirba daugiau nei 800 tūkst. darbuotojų.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos