Sekmadienio vidurdienį čia masė žmonių. Prasiėjus Basanavičiaus alėja, matyti, kad kavinėse vyksta veismas: poilsiautojai nugulę stalus, kiti įsilieję į lauke pastatymus žaidimo aparatus, krepšinio stovus ir stalo žaidimus.

Ruduo Palangoje

„Saulutė šviečia, nuotaikos puikios, kodėl nepramogauti?“, – šypteli Basanavičiaus alėjoje sutikta besilinksminanti jaunimo kompanija iš Vilniaus.

Netrukus vienam iš vaikinų telefonu paskambino draugas iš sostinės ir jis nusikvatojęs pasakė: „Marius sako, kad Vilniuje niūru, apsiniaukę ir lyja. Geras! O čia, Palangoje, lyg pavasarį ar vasarą! Gerai padarėm, kad nusprendėm čia praleisti savaitgalį“.

Ruduo Palangoje

Paėjėjus kiek tolėliau ir atsidūrus prie Palangos tilto, maloniai nustebino pijanisto atliekama muzika ir besigrožinčių saulėta diena ant suoliukų sėdinčių poilsisutojų minios.

„Sėdim ir relaksuojam. Pasaka. Reikia išnaudoti kiekvieną tokią gražią saulėtą dieną. Patys matote, žmonių – lyg vasarą“, – šyptelėjo ant suoliuko sėdinti Kristina iš Kauno.


Jai antrino jos draugė Miglė: „Rudenį Palangoje nakvynę galima rasti ir už 30 eurų, tad kodėl gi nepapoilsiavus prie jūros? Kainos tikrai nesikandžioja.“

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos