„Marių vėtrungės“ nuosekliai tęsia šiaurinės Nidos teritorijos darnios plėtros konversiją. Pasirašome statybų rangos sutartį jau turėdami beveik 60 proc. preliminarių sutarčių – tikėjomės rinkos dėmesio šiam projektui, bet jis viršijo mūsų lūkesčius, todėl tikrai džiaugiamės pataikę laiku ir vietoje į „dešimtuką“, – teigia „Inreal“ grupės vadovas Gediminas Pruskus. Pasak jo, antrąjį 2020-ųjų pusmetį antrųjų namų pajūryje rinka išgyvena vieną aktyviausių periodų per paskutinį dešimtmetį.

77 arus užimančiame projekto kvartale, kurį sudaro 8 nedideli pastatai, dominuoja 2–3 kambarių, 40–60 kv. m. poilsio būstai. Yra ir didesnių 4-5 kambarių apartamentų bei galimybė juos apjungti, suformuojant pageidaujamus plotus. Būstai parduodami su visa apdaila. Kiekvienas jų turi individualų balkoną arba terasą su kiemeliu. Kvartalo teritorijoje numatytos poilsio zonos, vaikų žaidimo aikštelė, vietos dviračiams ir automobiliams, elektromobilių pakrovimo stotelė, pagalbinės patalpos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Renkantis statybų rangovą esminis dėmesys skirtas patikimumui: atliktų darbų kokybei, ilgametei patirčiai ir terminų laikymuisi. Statybų darbai patikėti 15 metų patirtį rinkoje turinčiai UAB „Binkauskas ir Stašinskas“. „Smagu, kad išplėsime savo statybų veiklos geografiją ir vienoje gražiausių šalies vietų įgyvendinsime reikšmingą projektą“, – sako Kęstutis Binkauskas, įmonės bendrasavininkas.

„Marių vėtrunges“ suprojektavo įmonė „GAL architektai“, kurių kūrybiniai sumanymai jau išpildyti ankstesniuose „Inreal“ grupės pajūrio projektuose: „Kopų vėtrungės“, „Nidos Rytys“ ir „Labas, Jūra!“.

Sandėliai ir gamybiniai pastatai buvusioje žvejų ūkio teritorijoje Purvynės g. bus rekonstruojami į poilsio apartamentų kvartalą. Tokio dydžio kvartalo plėtra Neringoje – unikali. Bendras pastatų plotas – 3974 kv. m. Investicijos sieks 9,8 mln. eurų. Tai – jau dešimtas projektas, kurį „Inreal“ grupė plėtoja Kuršių nerijoje. Projektą iš dalies finansuoja Šiaulių bankas.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Susiję straipsniai
Nidos centre prasidės rekonstrukcija

Šių metų rudenį planuojama pradėti Nidos centrinės dalies rekonstrukcijos darbus, kurie performuos teritorijos viešosios erdvės elementus, t...

Top naujienos