Atnaujintoje parduotuvėje Klaipėdoje šviežumą vertinantiems pirkėjams siūloma bent 3 kartus per dieną vietoje kepamos duonos ir bandelių. Prekybinės salės plotas siekia 247 kv. m.

Rekonstruotoje parduotuvėje Klaipėdoje prekės išdėliotos taip, kad pirkėjai būtiniausių produktų rastų kuo lengviau ir paprasčiau, taip gerinant apsipirkimo patirtį. Be to, siekiant tvarumo tikslų atnaujinta prekybinio ploto išvaizda ir naudojama įranga.

Atnaujintoje parduotuvėje Klaipėdoje įrengtos 2 „IKI Bitutė“ savitarnos kasos ir 1 paprasta kasa. Lankytojams parduotuvė atvira pirmadieniais–šeštadieniais nuo 8:00 iki 21 val., sekmadieniais – nuo 9:00 iki 19 val.

Prekybos tinklą „Iki“ šiuo metu sudaro 234 parduotuvė, kulinarijos gamybos centras bei 3 regioninės kepyklos. Nuolat naujoves diegiantis prekybos tinklas kartu su „Pixevia“ Vilniuje atidarė ir pirmąją autonominę parduotuvę su „Iki“ prekės ženklu. Tai pirmoji tokia Lietuvoje ir Šiaurės šalyse. Prekybos tinkle dirba beveik 6 tūkst. darbuotojų. Prekybos tinklas taip pat valdo prekių pristatymo į namus startuolį „LastMile“ bei nuosavo prekės ženklo elektroninę parduotuvę.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Top naujienos