Į portalo klausimus apie šių projektų būklę atsakė Kauno savivaldybės Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis ir Kauno savivaldybės Aplinkos apsaugos skyriaus vedėja Radeta Savickienė.

Užstrigusi Muzikinio teatro sodelio rekonstrukcija – išorės problema

Pro muzikinį teatrą praeinantys kauniečiai pastebėjo, kad jau šį mėnesį turėsiančiame atsidaryti sodelyje nevyksta jokie realūs darbai. Pasak savivaldybės atstovų, dėl įstrigusių darbų yra kalta pasaulinė situacija, o ne rangovas.

„Darbai Miesto sode sustojo ne dėl rangovų kaltės. Iš Kinijos gabenamos granito plokštės vis dar nepasiekia Kauno dėl sutrikusių tarptautinių transporto kelių ir krovinių srautų. Tai – globali problema, su kuria susiduria ne tik mūsų miestas. Jei dėl rangovo kaltės vėluojama atlikti darbus, taikomos sutartyje numatytos sankcijos“, – tikino A. Pakalniškis.

Darbai Kaune

Pasak jo, rekonstrukcijos pabaiga numatyta šiais metais, liko tik pakloti granito plokštes.

„Darbus planuojama užbaigti šiais metais. Miesto sodo teritorijoje jau atlikti požeminių komunikacijų darbai. Taip pat aptvarkytas fontanas. Dabar rangovai laukia granito plokščių. Vos tik jos atsidurs statybvietėje, darbai bus tęsiami“, – nurodė atstovas.

S. Daukanto gatvės rekonstrukcija baigsis laiku

Kaip jau rašėme anksčiau, kauniečiai pastebėjo, kad ir į S. Daukanto gatvės rekonstrukcijos dantratį įkrito akmenukas, sustingdęs visus darbus, vietoje formuojasi šiukšlynai. Tiesa, Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas tikina, kad darbai bus užbaigti laiku.

„Kaip ir buvo planuota, S. Daukanto g. rekonstrukciją numatyta baigti šių metų vasarą“, – tvirtino A. Pakalniškis.

Kaip jis nurodė, gatvėje jau atlikti apšvietimo ir lietaus nuotekų tinklų darbai. Baigiama kloti dangą, įrengti naujus suoliukus, šiukšliadėžes ir kitus mažosios architektūros elementus. Šiuo metu tvarkomos dangos siūlės.

Daugirdo amfiteatras juda pagal grafiką

Šių metų pavasarį statybininkai sugužėjo į dar vieną kauniečių pamėgtą vietą. Kovą prasidėjusi virš 3 mln. eurų Daugirdo amfiteatro rekonstrukcija tęsis į 2022-uosius ir kol kas juda pagal grafiką.

Kaip komentare nurodė R. Savickienė, rekonstrukcijos pabaiga numatyta 2022 metų balandį.

Darbai Kaune

„Jau yra atlikti amfiteatro paruošiamieji darbai – projektavimo, seno amfiteatro konstrukcijų nuardymo ir išgabenimo iš teritorijos darbai, atlikti esamų polių apkrovų bandymai norint įsitikinti, ar esami pamatai yra tinkami tolesniam naudojimui.

Toliau gaminamos naujo amfiteatro konstrukcijos, kurios po gamybos bus atvežtos į statybvietę. Taip pat prie amfiteatro vykdomi krantinės atnaujinimo, seno akmeninio grindinio perklojimo ir naujų krantinės laiptų įrengimo darbai. Iki metų pabaigos taip pat bus įrengta krantinės pėsčiųjų tvorelė bei sutvarkytas nusileidimas į krantinės prieplauką“, – apie jau atliktus ir ateities darbus kalbėjo R. Savickienė

Kaip patikslino A. Pakalniškis, Daugirdo amfiteatrą ir Miesto sodą tvarkymo darbais užsiėmė gerai žinoma įmonė „Autokausta“, o S. Daukanto gatvės pagrindiniai rangovai – „Kauno tiltai“, subrangovai – „Autokausta“.

Top naujienos