„P. Kalpoko gatvė yra uždaryta ties viaduku, dėl viaduko remonto. Yra ženklas draudžiantis važiuoti, tik pėstiesiems yra paliktas perėjimas. Tačiau šiuo praėjimu sėkmingai naudojasi motociklininkai“, – „Kas vyksta Kaune“ redakcijai pasakojo KET pažeidimus įamžinęs kaunietis.

Vyro teigimu, kas dieną tokių taisyklių nepaisančių vairuotojų pasitaiko tikrai ne vienas. „O juk pėsčiųjų praėjimu eina vaikai, mamos su vaikais ir pan. Na tai ar nereikėtų papildomų saugumo priemonių nuo tokių, kuriems negalioja taisyklės ir apribojimai?“, – viešai klausimą kėlė skaitytojas.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad remiantis Administracinių nusižengimų kodeksu, kelio ženklų ar ženklinimo nesilaikymas, važiavimas šaligatviu, veja ar pėsčiųjų (dviračių) taku, Kelių eismo taisyklėse nustatytos įspėjamųjų signalų naudojimo tvarkos pažeidimas užtraukia baudą vairuotojams nuo trisdešimt iki devyniasdešimt eurų galimai su 1-3 mėn. vairuotojo pažymėjimo atėmimu.

Darbai užtruks

Kaip jau rašyta, daugiau kaip prieš pusę amžiaus statyto viaduko rekonstrukcija turėjo baigtis dar šiemet, tačiau nuo rangovo nepriklausantys tinklų iškėlimo darbai užsitęsė.

„Tik iškėlus dujotiekį ir Energijos skirstymo operatoriaus tinklus bus galima rekonstruoti viaduką. Darbų pabaiga nusikėlė į 2021 m. pavasarį“, – seniau portalui pasakojo Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Planuojama, kad po rekonstrukcijos važiuojamoji viaduko dalis šiek tiek praplatės – bus įrengtos dvi 3 metrų pločio eismo juostos. Viaduko šonuose pėstiesiems nusidrieks po beveik 2 metrus pločio siekiantys šalitilčiai. Tuo pačiu bus sutvarkyta ir po viaduku einanti P. Kalpoko gatvės atkarpa.

Susiję straipsniai
Top naujienos