Skelbiama, kad daugiausia buvo grąžinta tų laiškų, kurie buvo siųsti į kaimiškas vietoves, sodų bendrijas. Anot Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro Rinkliavų padalinio vadovo Povilo Turčinavičiaus, laiškininkai nepalieka laiškų nesandariose, nerakinamose, perpildytose, sunkiai prieinamos vietose įrengtose pašto dėžutėse.

„Daug laiškų grąžinta dėl netvarkingų pašto dėžučių: išlaužytos jų durelės, ant dėžučių nėra adresų ar įmonių pavadinimų. Dar viena grąžinimo priežastis – perpildytos pašto dėžutės, į kurias laiškininkai siuntų taip pat nepalieka“, – sakė jis.

Tačiau savivaldybė įspėja, kad negautas mokėjimo pranešimas neatleidžia nuo rinkliavos mokėjimo. Laiku nesumokėjus rinkliavos, kaupsis skola, bus skaičiuojami delspinigiai.

Todėl mokėjimo pranešimų negavę gyventojai raginami kreiptis į Alytaus regiono atliekų tvarkymo centrą.

Kad tokių problemų būtų išvengta, savivaldybė atkreipia dėmesį, jog galima užsisakyti ir elektroninius mokėjimo pranešimus. Tą padaryti galima bet kuriuo metu prisijungus prie Alytaus regiono atliekų tvarkymo centro savitarnos svetainės https://www.aratc.lt/vietine-rinkliava/e-paslaugos-e-vietine-rinkliava/.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės