Centras įkurtas Sveikatos gatvėje esančiose patalpose ir skirtas asmenims su negalia bei senyvo amžiaus žmonėms.

Čia atliktas remontas, įsigyta reikiama įranga. Įrengta salė, skirta užsiėmimams, taip pat poilsio erdvės, virtuvė ir kitos patalpos.

Šalia pastato įrengta poilsio, stalo žaidimų ir treniruoklių bei sūpynių neįgaliems ir senyvo amžiaus asmenims aikštelė.

„Centras yra skirtas teikti socialinės priežiūros paslaugas dienos metu: čia įvairaus amžiaus neįgalieji galės praleisti savo dieną, pagal poreikį užsiimti mėgstama veikla, bendrauti ar dalyvauti fizinio aktyvumo užsiėmimuose“, – rašoma pranešime.

„Tokiu būdu jų artimieji galės dirbti, mokytis ar tiesiog atsikvėpti ir pailsėti nuo sudėtingos kasdieninės šeimos nario priežiūros“, – priduriama jame.

Centre taip pat sudaryta galimybė gauti maitinimą, fizioterapijos, kineziterapijos ar ergoterapijos procedūras.

Neįgaliųjų judėjimą centre palengvins tam įsigyti neįgaliųjų vežimėliai, vaikštynės, specialus keltuvas ir kitos įvairios priemonės.

Negalintys dalyvauti veiklose centro lankytojai galės pailsėti daugiafunkcinėse lovose. Laisvalaikis, užsiėmimai vyks ir lauko erdvėje, kur įrengta neįgaliesiems pritaikyta lauko žaidimų aikštelė.

Centro įrengimas atsiėjo 313,2 tūkst. eurų, didžioji dalis šių pinigų – Europos Sąjungos lėšos.

Šaltinis
Temos
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės