Nacionalinis finansinio raštingumo testas
Skelbiame laimėtojus! Nacionalinį finansinio raštingumo testą greičiausiai ir teisingiausiai atliko:

1 vieta Ronalda Sakavičiūtė
2 vieta Audrius Valius
3 vieta Loreta Zakarauskienė

Sveikiname! Laimėtojams atitenka šie nuostabūs prizai! Su laimėtojais susisieksime asmeniškai.
Video seminarai:
patarimai, kaip tvarkyti asmeninius finansus
Euras atvyksta į Lietuvą: pažink naujuosius pinigus
Euras atvyksta į Lietuvą: pažink naujuosius pinigus
Asmeniniai finansai: apie šaltą protą, taupymo įpročius ir kitus finansinės gerovės draugus
Efektyvus asmeninių finansų valdymas – tai ne kas kita, o tiesiog sveikas ir naudingas įprotis? Taigi, kaip išsiugdyti įprotį taupyti ir kodėl vertėtų dalį pajamų atsidėti bei senatve pradėti rūpintis dar ankstyvoje jaunystėje, papasakos „Swedbank“ Asmeninių finansų instituto vadovė Odeta Bložienė. Taip pat sužinosite, kada mūsų svajonės tampa realiu finansiniu tikslu ir kaip ruoštis ilgalaikiams tikslams.
Taupymas: finansiniai poreikiai ir priemonės
Skirtingais gyvenimo etapais turime vis kitokių finansinių poreikių ir, žinoma, galimybių tuos poreikius įgyvendinti. Pažiūrėję filmuotą medžiagą, sužinosite ne tik tai, kokie išoriniai veiksniai ir individualūs aspektai daro įtaką finansinių sprendimų priėmimui, bet ir tai, kokių finansinių priemonių reikėtų įsigyti, kad skirtingais gyvenimo etapais jaustumėmės saugūs. Apie tai šį rudenį Lietuvos banko organizuoto seminaro videomedžiagoje kalba SEB banko atstovai Rūta Ežerskienė ir Gediminas Milieška.
Gyvybės draudimas: kada, kam ir koks?
Kada ir ką reikia drausti, kad galėtume užsitikrinti saugesnę ateitį? Išklausę gyvybės draudimo UAB „Bonum publicum“ draudimo direktorės ir valdybos narės Liudmilos Damulienės pranešimą, sužinosite, ką dažniausiai draudžia Lietuvos gyventojai ir ką turėtų drausti.
Draudimas: esame pernelyg turtingi, kad nesidraustume
Kas yra ne gyvybės draudimas ir kokiais gyvenimo atvejais mums jo reikia? Apie tai pasakoja Lietuvos draudikų asociacijos direktorius Andrius Romanovskis, jis paaiškina, nuo ko priklauso draudimo įmokos dydis ir ką reikia žinoti prieš pasirašant draudimo sutartį.
Eurai iš arti: apsaugos priemonės
Nenumaldomai artėja Euro įvedimo Lietuvoje data. Jei neatsitiks nenumatytų dalykų, jau nuo 2015 metų sausio 1 dienos šalyje pradės cirkuliuoti bendra Europos valiuta - Euras. Ką turėtume žinoti apie banknotų ir monetų apsaugos priemones pamatysite Lietuvos Banko paskelbtame filmuke.
Ilgalaikis taupymas ir investavimas: priemonės ir taisyklės
Sužinokite, kokios yra ilgalaikio taupymo ir investavimo priemonės, jų galimos rizikos ir kaip išvengti pagrindinių klaidų investuojant. Valdymo įmonės „Synergy Finance“ investicijų valdymo skyriaus vadovas Artūras Milevskis pasakoja apie pagrindines ilgalaikio taupymo ir investavimo priemones bei psichologijos įtaką investavimo rezultatams.
Atsakingas skolinimasis: ką apie jus pasako asmeninė kredito istorija
Kreditų biuro „Creditinfo" teisininkas Anatolijus Kisielis pasakoja apie asmeninės kredito istorijos svarbą ir kaip jos nesusigadinti.
Prizai
Konkurso taisyklės
1. Nacionalinis finansinio raštingumo testas vyksta nuo 2014 m. gruodžio 10 d. iki gruodžio 17 d.

2. Dalyvauti žaidime gali visi. UAB „Delfi“ ir „Lietuvos banko“ darbuotojai žaidime dalyvauti negali.

3. Nugalėtojai renkami 2014 m. gruodžio 18 d. burtų keliu iš visų geriausią rezultatą pasiekusių dalyvių (daugiausiai teisingų atsakymų per trumpiausią laiką). Nugalėtojas skelbiamas DELFI.lt Facebook profilyje ir jam/jai pranešama asmeniškai žaidime nurodytu el. paštu.

4. Konkurso dalyvis sutinka su šiomis Taisyklėmis ir pareiškia, kad jis/ji pateikia savo duomenis delfi.ltsavo noru ir sutinka, kad jo/jos pateikti duomenys, būtų saugomi delfi.lt duomenų bazėje neribotą laiką. Veiklos dalyvis pateikia savo duomenis delfi.lt tam, kad tretieji asmenys galėtų nevaržomai prie šių duomenų prieiti, juos peržiūrėti ir kopijuoti.

5. Prizai:
I VIETA. Sidabrinė moneta, skirta Baltijos kelio 25-mečiui (iš serijos „Lietuvos nepriklausomybės kelias") ir 2014 m. laidos numizmatinis apyvartinių monetų rinkinys, skirtas Litui.
II VIETA. 2014 m. laidos numizmatinis apyvartinių monetų rinkinys, skirtas Litui
III VIETA. Lietuviškų eurų monetų rinkinys.
Prizai į pinigus nekeičiamas ir negali būti padovanotas kitam asmeniui, prizą gauna tik laimėjęs asmuo.

6. Žaidimo organizatoriai UAB „Delfi“ pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles.

7. Žaidimo organizatoriai turi teisę pašalinti žaidėjus sukčiavimo atveju.