Europos burės

Jau tradicija tampančiuose Finansų ministerijos organizuojamuose „Europos burių“ rinkimuose dalyvauja projektai, įgyvendinami ES struktūrinių fondų lėšomis. Kviečiame išreikšti savo nuomonę ir balsuoti renkant sėkmingiausius, naudingiausius ir inovatyviausius ES fondų lėšomis įgyvendinamus projektus Lietuvoje.

Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektų rezultatus jaučia kiekvienas iš mūsų. Patraukliai sutvarkyti parkai, modernūs pramogų ir sporto centrai, dviračių takai, renovuotos ligoninės ir sanatorijos, mokyklos ir darželiai – visa tai daro mūsų gyvenimą kokybiškesnį. ES struktūrinių fondų lėšos nėra tik finansinė parama. Tai investicija į geresnę ateitį kuriančią pažangią visuomenę. Išsaugotas kultūrinis paveldas leidžia Lietuvos gyventojams ir turistams geriau pažinti šalį, išlaisvintas jaunimo potencialas įneša naujovių į darbo rinką, švietimo ir paslaugų plėtra kuria išsilavinusią, modernią visuomenę, nebijančią naujovių ir drąsiai žengiančią savo tikslų link. Ir tai tik keli pavyzdžiai, kaip ES parama keičia žmonių gyvenimus.

Šiemet net 129 projektai pareiškė norą varžytis dėl ,,Europos burių 2013“ apdovanojimų. Jūsų balsavimui pateikiama vertinimo komisijos, kurią šiemet sudaro kvalifikuoti ekspertai, specialistai ir visuomenės nuomonės lyderiai iš pačių įvairiausių šalies gyvenimo ir veiklos sričių: Lietuvos savivaldybių asociacijos, UAB „Investicijų ir verslo garantijos“, Lietuvos verslo dienraščio „Verslo žinios“ leidžiamo žurnalo „Verslo klasė“, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos, Lietuvos inovacijų centro, UAB „Kiveda“, Centrinės projektų valdymo agentūros, Lietuvos pacientų organizacijų, Europos socialinio fondo agentūros, Lietuvos mokslo tarybos, Lietuvos verslo paramos agentūros, Transporto investicijų direkcijos, Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros bei Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos, atrinkti 27 projektai. Pagrindiniai vertinimo kriterijai: projekto tinkamumas, naudingumas, efektyvumas, poveikis bei tęstinumas.

Šiuos projektus visuomenė vertins 9 kategorijose – už inovacijas, už pažangų verslą, už galimybes tobulėti, už galimybę dirbti jaunimui, už jaukią aplinką, už suteiktas e. galimybes, už efektyviausią komunikaciją, už turiningą laisvalaikį ir už atvertus kelius. Galite balsuoti už vieną nugalėtoją kiekvienoje iš devynių kategorijų. Taip pat specialia publikos nominacija papildomai bus apdovanotas ir daugiausia iš viso balsų surinkęs vienas iš čia pateiktų 27 projektų.

Kviečiame dalyvauti „Europos burių 2013“ rinkimuose ir atiduoti savo balsus už geriausius projektus Lietuvai.

Balsavimas vyks iki 2013 m. gruodžio 8 d. (sekmadienio) vakaro. Konkurso nugalėtojai pasibaigus rinkimams bus apdovanoti per „Europos burių 2013“ apdovanojimų ceremoniją.

DĖMESIO! Iš vieno kompiuterio galima balsuoti tik vieną kartą. Visi nesąžiningais būdais atiduodami balsai yra fiksuojami ir šalinami be įspėjimo.

Už efektyviausią komunikaciją
Šioje kategorijoje būtų vertinamos veiksmingos, originalios projekto komunikacijos priemonės ir būdai, kurie prisidėjo prie tikslingo visuomenės informavimo apie projekto naudą ir pridėtinę vertę.