Laimei to pakako, kad moteris imtų ieškoti sprendimo būdų. Modesta rado juos ir, negana to, tapo ta, kuri pataria kitiems, kaip gyventi, kad ir kūnas, ir savijauta tenkintų. Ilgainiui ši veikla išaugo – šiandien moteris džiaugiasi sukurtu sėkmingu verslu. 

– Šiandien esate sėkmės lydima verslininkė, kuriate personalizuotus mitybos planus, konsultuojate norinčiuosius pradėti gyventi sveikai. Tačiau taip buvo ne visada – dar prieš 10 metų kankinotės dėl antsvorio, vargino pastovus nuovargis, spuogai, sveikatos problemos. Papasakokite, kaip tuo metu gyvenote ir kas tapo paskutiniu lašu nutarus keisti gyvenimo būdą?

– Visos problemos prasidėjo studijų laikais, kuomet ruošiausi egzaminams. Tada vienu metu griuvo meilės reikalai ir tuo pačiu prasidėjo netikėtos tėvų skyrybos, kurios tarsi išmušė stabilų pagrindą man iš po kojų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės