Tačiau toli gražu ne kiekvienas žino visas migdolų aliejaus panaudojimo galimybes, kada ir kaip reikia jį naudoti.

Pabandysime paminėti kaip įmanoma daugiau migdolų aliejaus panaudojimo būdų, dauguma kurių skirti būtent grožiui puoselėti.

Veido odai

Keli lašai ant vatos diskelio užlašinto migdolų aliejaus padės nuvalyti veido odą ir tuo pačių ją pamaitins.

Migdolų aliejus tinka visiems odos tipams, jis puikiai toleruojamas, gerai įsigeria į odą ir jį galima maišyti su kitais aliejais (pvz.: sandalmedžio, apelsinų).

Migdolų aliejuje gausu omega-3 rūgščių, kurios ramina, minkština ir maitina odą, taip gerindamos jos būklę. Pabandykite, pajusite akivaizdžią naudą.

Paakiams

Migdolų aliejus puikiai tiks paakių priežiūrai, ypač jeigu kas rytą žvilgtelėjusios į veidrodį matote paburkusius ar patamsėjusius paakius.

Kiekvieną vakarą, nusipraususios užlašinkite kelis lašus migdolų aliejaus ant pirštų galų ir lengvais judesiais tapšnodamos įmasažuokite jį į paakių odą.

Taip pat galite šį aliejų sumaišyti su paakių kremu. Tai atlikdamos reguliariai, atgaivinsite ir pašviesinsite paakių odą, sumažinsite odos paburkimus.

Akių makiažo valymui

Kiekviena pasigražinti mėgstanti moteris, vakare, prieš einant miegoti, privalo nusivalyti makiažą. Lengvai nuvalyti akių makiažą padės migdolų aliejus. Tuo pačiu tai puikus papildomas maitinimas blakstienoms.

Kūno odai

Migdolų aliejus rekomenduojamas naudoti turint sausą, šerpetojančią kūno odą. Jis drėkina, ramina niežėjimą, mažina uždegimą ir pabrinkimus.

Nusiprausus po dušu, dar drėgną kūną, ištepkite migdolų aliejumi, jį šiek tiek įtrindamos ir nusivalykite rankšluosčiu.

Oda taps minkštesnė, skaistesnė. Taip pat galima kelis lašus migdolų aliejaus įlašinti į kas dieną naudojamą veido ar kūno kremą.

Odos įtrūkimams

Migdolų aliejus tinkamas ir odos įtrūkimams gydyti. Tiesiog patepkite juo įtrūkusią odą ir gijimo procesas bus kur kas greitesnis.

Plaukams

Alyvuogių aliejus.

Migdolų aliejus minkština ir drėkina išsausėjusius, karštos saulės, vėjo, jūros vandens ar šildymo sezono pažeistus plaukus. Jis suteikia plaukams purumo, o naudojant ilgesnį laiką, padaro juos stipresniais, sveikiau atrodančiais.

Įtrinkite plaukų šaknis, o po to ir visus plaukus, migdolų aliejumi, palaikykite kelias valandas, arba per naktį, ir išplaukite plaukus įprastu šampūnu. Taip pat pastebėta, kad migdolų aliejaus kaukės padeda plaukams greičiau augti.

Strijų matomumui mažinti

Jei po gimdymo, ar metant svorį, ant kūno liko strijų – jų matomumą padės sumažinti migdolų aliejaus masažai.

Tepkite aliejų ant kūno odos ir švelniais judesiais jį įmasažuokite. Visiškai strijų nepašalinsite, tačiau jos taps mažiau matomos.

Kaip masažo aliejus

Migdolų aliejus puikiai tinka vietoje brangaus masažo aliejaus. Jis lengvai įsigeria, natūraliai minkština ir drėkina odą, neleidžia jai prarasti drėgmės.

Nors šį aliejų galima naudoti visiems odos tipams, labiausiai jis naudingas jautriai, sausai ir šerpetojančiai odai.

Kūdikio odelei

Migdolų aliejus labai tinkamas ir dažnai mamų naudojamas švelniai kūdikio odelei patepti.

Taigi, migdolų aliejus tikras atradimas toms moterims, kurios siekia išsaugoti savo grožį ir jaunystę, todėl vertėtų jo visuomet turėti savo namuose.

Tiesa, stebuklų iš kelių lašų tikėtis neverta, tačiau naudojant jį reguliariai, teigiamus pokyčius tikrai pajusite ir pastebėsite.

Šaltinis
Temos
patarimupasaulis