aA
Turbūt nėra žmogaus, kuriam nepatiktų blyneliai, todėl šiuo metu kavinėse jų asortimentas išties labai platus. Nuo pateikiamų su mėsa ir salotomis iki pačių saldžiausių su nesibaigiančiais pagardais. Socialiniame tinkle „Instagram“ kiekvieną savaitę dalijuosi vis nauju blynelių receptu, taigi sekėjai pradėjo klausti, kada gi pagaliau atidarysiu savo blynelių užeigą? Deja, artimiausiu metu tokių planų neturiu, tačiau dalijuosi vietomis, kurios man pastaruoju metu padarė didžiausią įspūdį ir gali prilygti mano kepamiems blyneliams.
Paulius Balčiukynas
© Asmeninio albumo nuotr.

„Instagram“ paskyros „Pauliusweets“ autorius Paulius Balčiukynas vykdo projektą „Skaniausi desertai mieste“, kurio metu kiekvieną savaitę lanko naujas vietas, labiausiai tinkamas pasmaližiauti, o savo mintimis dalijasi su DELFI Maistas skaitytojais.

„Talluti“

View this post on Instagram

Startuoja mums visiems labai lauktas projektas - “Skaniausi blyneliai mieste🥞” Pirmąjį kandidatą į šią poziciją išrinkote “Taluttti” restoraną, gan daug smaližių renkasi šią vietą padaryti epic cheat meal ir šiuo metu ji tikrai populiari😋 tai patvirtino susidariusi eilė prie įėjimo į vidų. Pasirinkau lauko terasą, taigi neišvengiau ir apipudruotos striukės nuo vėjo😂💨 Išsirinktų blynelių pagrindas buvo minkštas ir purus, bei ne per daug saldus, kas leidžia labiau atsiskleisti pagardams, o jie buvo tikrai skanūs😏 Ar jau lankėtės “Talutti”?😉 ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️ ▫️ ▫️ Wiliam blyneliai su miško uogomis🥞🍓 Kaina: 5.55 EUR💶 Porcija: pakankamai didelė🍽 Aptarnavimas: labai malonus ir šiltas🙋‍♀️ Asortimentas: viso 15 skirtingų blynelių🥞 Laukimo laikas⏳ Užsakymo priėmimas: per 5 min.🕐 Maisto atnešimas: per 20 min.🕐 Restoranas: @talutti

A post shared by Paulius Balčiukynas (@pauliusweets) on Apr 21, 2018 at 7:08am PDT

Prieš čia atvykdamas į šį restoraną žiūrėjai gan kritiškai, žinojau, kad ši vieta bando pritraukti auditoriją savo milžiniškomis porcijomis – nuo tų pačių burgerių iki didžiausių kada matytų kokteilių, o tai dažnu atveju prasilenkia su kokybe. Bet realybė buvo daug patrauklesnė.

Akį iš karto patraukė spalvingas meniu – tokio didelio blynelių asortimento dar neteko regėti. Aptarnavimas taip pat puikus, nors prie kavinės driekėsi eilės, padavėjos sukosi kaip vijurkai ir neužtruko priimdamos užsakymus.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Išsirinkau blynelius su miško uogomis, ir tai buvo puikus pasirinkimas. Blynelių pagrindas buvo minkštas ir purus, o aviečių ir šokolado derinys tarpusavyje nuostabiai derėjo.

Porcijos kaina – 5,55 EUR. Vieta: Vilniaus g. 35, Vilnius.

„Holl&pancakes“

View this post on Instagram

Šiandien aplankėme @uptownbazaar.lt įsikūrusius “Holl&pancakes” blynelius😋🥞 Ir kaip šeimininkai sako - čia atsiskleidžia ne tik kvapas ir skonis, o ir visas olandiškas požiūris bei kultūra😉🇳🇱 Blyneliai tiesiog tirpo burnoje, tik didelis minusas kad kaip ir dažniausiai būna - geri dalykai labai greit baigiasi, taigi pasiėmiau antrą porciją!😂🙈 Ar jau lankėtės “Holl&pancakes”?😉 #blynai #blyneliai #kavine #restoranas ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️ ▫️ ▫️ 1️⃣Blyneliai su Mėlynėmis, kondensuotu pienu, braškėmis ir šokoladu🍓🍫 2️⃣Klasikiniai blyneliai su sviestu cinamonu ir kondensuotu pienu Kaina: 3 EUR/5 EUR💶 Porcija: rinktis didesnę arba mažas dvi norintiems pavalgyti, nes tikrai jaučiau kad dar trūko🍽 Aptarnavimas: labai malonus ir šiltas🙋‍♀️ Asortimentas: Skirtingus pagardus gali pasirinkti pagal savo skonį🥞 Laukimo laikas⏳ Užsakymo priėmimas: per 1 min.🕐 Blynelių pagaminimas: per 5 min.🕐 Indeliai labai patogūs išsinešimui✅ Restoranas: @hollandpancakes

A post shared by Paulius Balčiukynas (@pauliusweets) on Apr 28, 2018 at 3:53am PDT

Naujamiestyje esančiame „Uptown Bazaar“ įsikūrusi kavinė čia atvykstančius pritraukia jau vien kepamų olandiškų blynelių kvapu, tad taip ir norisi sustoti ir pažiūrėti, ką gi čia taip skaniai kepa.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Kadangi standartinė porcija gan maža, iškart pasirinkau dvi porcijas – pirmieji blyneliai su mėlynėmis, braškėmis ir šokoladu, antrieji – klasikiniai su cinamonu ir kondensuotu pienu. Tiek vieni, tiek kiti blyneliai net man, didžiausiam smaližiui, buvo truputį per saldūs, tačiau nemeluosiu – suvalgiau pasigardžiuodamas, greičiausiai pakerėjo pati blynelių mielinė tešla.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Taip pat gerą įspūdį paliko blynelių pateikimas – dėžutė, kurioje blynelius galima išsinešti valgyti kad ir į gamtą, ar ten kur širdis geidžia. Jeigu norite pajausti bent šiek tiek Olandijos, būtinai apsilankykite!

Dviejų porcijų kaina – 6 EUR. Vieta: Kauno g. 16, Vilnius.

„Vaflių namai“

View this post on Instagram

Saulėtą šeštadienį aplankėme @vafliunamai restoraną😎 Vaflius laikau kaip blynelių artimiausius draugus, o kadangi iš blynų meniu siūlė tik lietinius, nusprendžiau kad vafliai tikrai bus geriau!😏 Ir neapsirikau, tikrai apsilankyčiau dar kartą jeigu reiktų ieškoti vietos skaniai pasmaližiauti😋👍 Beje, liaupsės šeimininkams dėl interjero žaismingumo, man patinka kai mintimis gali grįžti į vaikystę, nes juk nuo tada ir prasidedėji pirmoji pažintis su blyneliais o ir nuotaika iškarto tampa geresnė🥞😏🙌 #vafliai #kavine #restoranas ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️ ▫️ ▫️ Restoranas: @vafliunamai Vafliai su “Nutellos” kremu, bananais ir ledais🍌🍦 Kaina: 6,5 EUR💶 Porcija: Užteko pavalgyti🍽 Aptarnavimas: Šiltas, draugiškas🙋‍♀️ Asortimentas: Labai platus pasirinkimas🥞 Laukimo laikas⏳ Užsakymo priėmimas: per 1 min.🕐 Vaflių pagaminimas: per 8 min.🕐

A post shared by Paulius Balčiukynas (@pauliusweets) on May 5, 2018 at 10:01am PDT

Vafliai – tai tartum blynelių broliai, todėl juos taip pat įtraukiau tarp pasirinkimų. Užsukęs į šį restoraną pasijaučiau lyg grįžęs į vaikystę – žaismingas interjeras, ryškios spalvos ir baldai, akį traukiantys savo paprastumu. Šalia kaip tik sėdėjo viena šeimyna su vaiku, iš jo akių matėsi kad vaflių valgymas gali būti didžiausia šventė.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Atsivertęs meniu vėlgi supratau, kad turėsiu dilemą – rasti tą patį pačiausią pasirinkimą, kadangi tokių čia buvo kone trisdešimt. Išsirinkau vaflius su „Nutellos“ kremu, bananais ir ledais. Gal toks pasirinkimas ir ne pats sveikiausias, tačiau tikrai vertas nuodėmės. Vafliai buvo puikiai iškepę, minkšti ir ne per saldūs.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Porcijos kaina – 6,5 EUR. Vieta: Verkių g. 29, Vilnius.

„Vaflių baras“

View this post on Instagram

Kadangi praeitą savaitę keliai nuvedė į Serbiją palaikyti Žalgirio, “Vaflių barą” su @buteliauske aplankėme šiandien, pažadų reikia laikytis!😜🥞 Iki to laiko gavau nemažai rekomendacijų, todėl buvo įdomu ar tikrai šis restoranas vertas tų pagyrų😏 Šiek tiek suneramino nes pranešė jog sugedo ledų aparatas, bet po gerų 10 minučių tuo pačiu ir pradžiuginu nes ledų aparatas atsigavo!😎🍦 Ir jų tikrai vertėjo laukti, vaflis buvo minkštas ir skanus, o pagardai tiesiog spindėjo ir kvietė paskanauti😏 #vafliai #kavine #restoranas ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️ ▫️ ▫️ Restoranas: @vafliubaras Vafliai su restorano gamybos ledais ir sezoninėmis uogomis🍨🍓 Kaina: 3.50 EUR💶 Porcija: Vidutinė🍽 Aptarnavimas: Šiltas, malonus🙋‍♀️ Asortimentas: Platus🥞 Laukimo laikas⏳ Užsakymo priėmimas: per 5 min.🕐 Blynų pagaminimas: per 15 min.🕐

A post shared by Paulius Balčiukynas (@pauliusweets) on May 26, 2018 at 9:09am PDT

Aplankyti šią vietą rekomendavo mano „Instagram“ sekėjai. Didžiausią įspūdį paliko čia dirbantis personalas – žinot, kartais aplanko tas jausmas, kad jūsų laukia lyg po ilgo laiko grįžtančio namo. Tokia emocija aplankė ir įžengus čia. Padavėjos mielai dalijosi, kas labiausiai galėtų nustebinti, ir stengėsi, kad visa viešnagė būtų kuo smagesnė.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Pasirinkau vaflius su restorano gamybos ledais ir sezoninėmis uogomis. Viskas, kas arčiau gamtos ir šviežia, dažniausiai būna ir skanu. Ši taisyklė pasiteisino ir šiuo atveju. O dar geriau tai, kad ir kainos nesikandžioja.

Porcijos kaina – 3,50 EUR. Vieta: Šv. Mikalojaus g. 7, Vilnius.

„KingWinn“

View this post on Instagram

Pastarąjį kartą “Kingwinn” restorane buvau Kaune, kuomet jis buvo tik atsidaręs, buvau sužavėtas tuo kad pagaliau yra vieta kur gaminami proteininiai vafliai😎💪 Iš to karto įspūdžiai buvo dvejopi, porcijos atrodė tikrai gerai ir skaniai, bet patys vafliukai buvo sausoki, taigi labai buvo įdomu, ar per laiką tai pasikeitė🤔 šį kartą pagardus pasirinkau nebetokius sportiškus, tačiau arčiau dūšios😋🍨🍫🍓 ledai ir braškės šiek tiek sausumą sumažino bet vėlgi trūko to jausmo kad vafliai tirptų burnoje😏 Bet pasimokęs iš praeito karto bent jau pasiėmiau proteininės kavos😜☕️ Kokie įspūdžiai jums iš šio restorano?😉 #vafliai #kavine #restoranas ▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️▫️ ▫️ ▫️ ▫️ Restoranas: @_kingwinn Vafliai su ledais, braškėmis, šilauogėmis🍨🍓 Kaina: 6 EUR💶 Porcija: Užteko pavalgyti🍽 Aptarnavimas: Šiek tiek prailgo laukti🙋‍♀️ Asortimentas: Platus pasirinkimas🥞 Laukimo laikas⏳ Užsakymo priėmimas: per 10 min.🕐 Vaflių pagaminimas: per 20 min.🕐

A post shared by Paulius Balčiukynas (@pauliusweets) on May 12, 2018 at 8:22am PDT

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Ši vieta – kaip sporto entuziastų meka, kadangi čia galima rasti ir baltyminės kavos, ir tų pačių baltyminių vaflių. Baltyminiais jie vadinami dėl sudėtyje papildomai naudojamo maisto papildo proteino, o kaip žinote, baltymai sportuojant yra bene svarbiausia grandis.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Taigi grįžtant prie kavinės, ji gali patenkinti kiekvieno skonį – čia siūlomi ir vafliai su lašiša bei salotomis, ir gaivūs su vaisiais, ir net patys nuodėmingiausi su snikersais bei šokoladiniais užpilais.

Dietos išgaruos kaipmat: skaniausių blynelių paieškos mieste
© Asmeninio albumo nuotr.

Pats pasirinkau vaflius su ledais, braškėmis ir šilauogėmis. Nors vafliai ir atrodė fantastiškai, deja, buvo pakankamai sausi, tad tos baltyminės kavos ar kažko geriamo tikrai prireiks, tuo labiau renkantis variantą su riešutų sviestu.

Porcijos kaina – 6 EUR. Vieta: Gedimino pr. 56, Vilnius.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Pietų pertrauka Vilniaus širdyje: po tokių patiekalų visa diena tarsi šventė (19)

Šiandien pristatau įspūdžius iš dar vienos „Pietų pertrauka“ vietos ir iškart primenu...

Užkalniui žadėjo Ameriką Molėtų plente, rado būdelę su lauko tualetu (140)

Niekas labiau nenuvilia, negu užkelti lūkesčiai. Kai jau įsivaizduoji, kad turi rankose pasaulį,...

Aplankė skaniausių desertų vietas: čia pasidaryti nuotrauką tiesiog būtina (30)

Pastaraisiais metais vis dažniau galime išgirsti sąvoką „instagramiškas maistas“, kitaip...

Vakarienės važiuoti į Kauną nebereikės: išanalizavęs prosenelių meniu Matas Paulinas atidaro restoraną sostinėje (20)

Jau šią savaitę, rugsėjo 19 d., Vilniuje duris atvers naujas restoranas pavadinimu...

Užkalnis apsisprendė dėl kandidatūros kėlimo Prezidento rinkimuose (371)

Daug kam ši žinia bus netikėta, nes anksčiau tik labai siauras draugų ratas žinojo apie...

Top naujienos

Indrė Makaraitytė. Kiek tau skauda, kad Lietuvoje išžudyti žydai? (253)

Popiežius Lietuvoje viešėjo ir tą dieną, kai buvo minimas Vilniaus geto likvidavimo 75-metis....

Kreivus žvilgsnius į lietuvį pasaulio vicečempionų šalyje keičia septynženkliai pasiūlymai specialiai DELFI iš Zagrebo (4)

Užėjęs į kavinę išgerti puodelio espresso , Mindaugas Nikoličius gali nekrapštyti iš...

Draudikai perspėja: sukčių taikiniu tapo vairuotojai žiedinėse sankryžose – įkliūti gali kiekvienas (41)

Tyčia sukelti eismo įvykiai siekiant pasipelnyti – neretas sukčiavimo būdas užsienyje, tačiau...

Siurprizas Guogai: „valstietis“ yra pasirengęs įrodyti, kad jis geresnis (36)

Valstietis – žaliasis parlamentaras Tomas Tomilinas yra pasiruošęs įrodyti bendrapartiečiams,...

Gyventojų skaičiumi susirūpinusi Vyriausybė galvoja apie naują mokesčio lengvatą (53)

Demografijos, migracijos ir integracijos politikos strategijos įgyvendinimo planą rengiančioje...

Dėl Abramovičiaus Šveicarija skambina pavojaus varpais (2)

Rusų milijardieriui Romanui Abramovičiui nedavė leidimo apsigyventi Šveicarijoje, nes policija...

Siaubas Molėtuose: medikai konstatavo dešimtmetės mirtį (21)

Molėtuose mirė 10 metų mergaitė, jos mirties priežastis tiriama.

„Apple“ tvirtino, kad tai yra tvirčiausias stiklas išmaniųjų istorijoje: pirmieji „iPhone XS Max“ bandymai rodo ką kita

„ iPhone XS Max“ ir „iPhone XS“ pradeda savo žygį per pasaulį. Juos jau gavo kai kurie...

Sveikos ir dailios lūpos: paaiškino, kaip jomis pasirūpinti atvėsus orams

Atvėsęs ir drėgnas oras greitai paveikia mūsų odą, ypač lūpas, todėl rudeniop, pajutus...

Ar žinojote, kad kaimynų amžius gali lemti jūsų būsto vertę?

Jei jūs – 20–64 metų turintis asmuo, veikiausiai gyvenate teritorijoje, kurioje įsikūrę tai...