Pigių skrydžių aviakompanija „Ryanair“ nepraleido progos papokštauti rinkimų JAV tema. Klientams šiandien ji išplatino reklaminį laišką, kurio tema: „Net Hillary neištrintų šio elektroninio laiško“.

Atsidarius šį laišką matomi specialūs rinkimų pasiūlymai, iliustruoti kandidatės į JAV prezidentus Hillary Clinton prie didžiulio monitoriaus nuotrauka. Viską puošia šūkis „Nobody can Trump that!“.

Skelbiant žemų kainų pasiūlymą taip pat raginama priimti teisingą sprendimą.

Skandalas dėl elektroninių laiškų ir paviešinta informacija apie privataus el. pašto serverio naudojimą įvardinami kaip viena labiausiai H. Clinton rinkimų kampanijai pakenkusių priežasčių.

„Ryanair“ pasiūlymas: net Hillary neištrintų šio laiško...
© Skaitytojo nuotr.

Tai – ne pirmas kartas, kai „Ryanair“ skuba pasinaudoti politinėmis aktualijomis. Referendumo dėl Jungtinės Karalystės pasitraukimo iš Europos Sąjungos išvakarėse ji siūlė specialias skrydžių kainas atšvęsti pasilikimui Europoje, tačiau vėliau paaiškėjus, kad suklydo, paskelbė akcijas norintiems išvykti. Tada buvo sukurtas montažas su trimis beždžionėlėmis ir Jungtinės Karalystės Nepriklausomybės partijos lyderio Nigelo Farage, buvusio Londono mero Boriso Johnsono ir teisingumo sekretoriaus Michael Gove galvomis.

M360


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją